نماد کگاز را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل شرکت شیشه و گاز
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کگاز را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کگاز را بشناسیم

آشنایی با نماد کگاز بخش های اصلی آشنایی با نماد کگازمعرفی نماد کگازتاریخچه شرکتبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامدارانتولید و فروش محصولاتترازنامه کگاز در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها سهام خود را مورد معامله قرار می دهند،…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کگاز

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت شیشه و گاز یا نماد کگاز می باشد که عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داده و شروع به پذیره نویسی نموده است.

معرفی نماد کگاز

شرکت شیشه و گاز  با نماد کگاز یکی از شرکت هایی می باشد که در بازار بورس سهام خود را مورد معامله قرار می دهد. با توجه به این که شاهد رشد این نماد هستیم بنابراین سرمایه گذاران مختلفی ترغیب به خریداری سهام این نماد می شوند.

نماد کگاز

تاریخچه شرکت

در سال ۱۳۳۹ کارخانه شیشه و گاز برای تولید بطری شیشه های نوشابه های مصرفی شرکت نوشابه سازی کانادا درای احداث گردید و در سال ۱۳۴۱ مورد بهره برداری قرار گرفت در ابتدای این سال فعالیت خود را با یک کوره کوچک شروع کرد.

بعد از استفاده از اولین کوره این کارخانه با توجه به تقاضای شدید بازار هدف ، با گذشت سال ها، شرکت کوره ها و خط تولید جدید را در دامنه فعالیت خود قرار داد که توسعه این فعالیت ها باعث راه اندازی ۵ کوره ذوب شیشه و ۱۵ خط تولید شد لازم به ذکر است که بگوییم کوره شماره ۴ از دیگر کوره های موجود در کارخانه بزرگ تر می باشد.

حتما بخوانید
نماد شاراک را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  مشاهده لیست نمادهای ارزشمند در سایت بورس را هم


مطالعه کنید

در سال ۱۳۷۴ برای جایگزین نمودن ماشین آلات و تجهیزات فرسوده عملیات خرید و ماشین آلات جدید را شروع نمودند و در سال ۱۳۸۰ بر اساس رعایت قوانین زیست محیطی کارخانه شیشه سبک شرکت نام برده را در شهرک صنعتی شمس آباد احداث کردند و در سال ۱۳۹۲ آن را مورد بهره برداری قرار دادند.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت نفت و گاز از ۵ تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
سعید بیات ورحقی با مدرک فوق لیسانس مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشد.
مهدی شهریاری دارابی با مدرک لیسانس از شرکت ره نگار خاورمیانه پارس رئیس هیئت مدیره است.
زهره گنجه با مدرک فوق لیسانس از شرکت سرمایه گذاری ملی ایران نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
مسعود غلامی با مدرک دکترا از شرکت پیوند تجارت آتیه ایرانیان و سعید اسدی با مدرک فوق لیسانس از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

ترکیب سهامداران

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت شیشه و گاز هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این شرکت شامل: شرکت گسترش پایا صنعت سینا با ۹۰۰/۵۰ درصد، شرکت سرمایه گذاری ملی ایران با ۴۷۰/۱۵ درصد و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با ۷۰۰/۶ درصد می شود.

تولید و فروش محصولات

در شرکت شیشه و گاز بطری های مختلفی را تولید می نمایند که با فروش آن ها توانسته است سود مناسبی را برای شرکت رقم بزنند و سرمایه خود را چند برابر نموده اند. محصولات تولید شده این شرکت شامل: انواع بطری های نوشابه، شیر پاستوریزه، روغن زیتون، آبلیمو، شیشه های بسته بندی سس، مربا، ترشیجات و … می شود.

حتما بخوانید
نماد واتی را بشناسیم

ترازنامه کگاز

ترازنامه کگاز

پیشنهاد میشود در باره ی نماد فاراک نیز مطالعه مطالعه نمایید.

نگاره ی پیش رو با موضوع نماد کگاز صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.