نماد آبادا را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد آبادا در بورس
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد آبادا را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد آبادا را بشناسیم

آشنایی با نماد آبادا بخش های اصلی آشنایی با نماد آبادامعرفی نماد آباداتاریخچه شرکتبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران شرکت شرکت تولید نیروی برق آبادان با نماد آبادا در بورس و اوراق بهادار تهران دارای حضوری فعال است. سهام های این مجموعه جز پر طرفدارترین سهام…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد آبادا

شرکت تولید نیروی برق آبادان با نماد آبادا در بورس و اوراق بهادار تهران دارای حضوری فعال است. سهام های این مجموعه جز پر طرفدارترین سهام های بورسی هستند. اگر می خواید با نماد آبادا در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد آبادا

تولید نیروی برق آبادان از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نمود و پس از تلاش های فراوان موفق شد به یکی از بهترین شرکت های صنعتی ایران تبدیل گردد. این مجموعه با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در سال ۱۳۹۱ در لیست شرکت های بورسی قرار گرفت و اقدام به پذیره نویسی نمود.

نماد آبادا

تاریخچه شرکت

شرکت تولید نیروی برق آبادان در سال ۱۳۸۸ به عنوان یک شرکت دولتی آغاز به کار نمود و نام آن در لیست شرکت های دولتی قرار گرفت. این شرکت از جمله واحدهای تجاری فرعی شرکت مهندسی ری نیرو و واحد تجاری نهایی گروه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می باشد و دارای عملکردی بی نظیر است.

این شرکت  با نماد آبادا در سال ۱۳۹۱ به لیست شرکت های بورسی افزوده گردید اما چون در مهلت تعیین شده سهام های خود را عرضه ننمود از لیست حذف گردید ولی مجددا در سال ۱۳۹۹ به بورس راه یافت و سهام های خود را ارائه نمود.

شرکت تولید نیروی برق آبادان در زمینه های مختلفی فعالیت دارد که از جمله آن می توان به تولید و فروش انرژی برق، بهره وری و بهینه سازی و توسعه ظرفیت نیروگاه، برونسپاری عملیات اجرایی رقابت پذیر، خرید نیروگاه، سرمایه گذاری و مشارکت در احداث نیروگاه و … اشاره نمود.

حتما بخوانید
نماد ومعادن را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  تابلوخوانی در بازار بورس را هم


مطالعه کنید

این نیروگاه در کیلومتر ۹ جاده آبادان به ماهشهر واقع شده است و از جمله نیروگاه های سیکل ترکیبی محسوب می شود که با استفاده از سوخت گازوئیل و گاز به فعالیت های خود ادامه می دهد. مهم ترین و اصلی ترین فعالیت این شرکت تولید و فروش انرژی برق است.

نماد آبادا

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

عبدالرضا گودرزی نماینده توسعه حفاری تدبیر به عنوان رئیس هیئت مدیره
علیرضا قاسمی پور افشار نماینده گروه اقتصاد مفید به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
علی پیرزادی نماینده مهندسی ری نیرو به عنوان عضو هیئت مدیره
داریوش خرمی راد نماینده توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به عنوان عضو هیئت مدیره
حسین نوشین نماینده توسعه انرژی تدبیر به عنوان مدیر عامل

سهامداران شرکت

شرکت مهندسی ری نیرو – سهامی خاص – ۶۵.۱۵۰%
شرکت گروه اقتصاد مفید – سهامی خاص – ۲۱.۷۳۰%

پیشنهاد میشود از جدید ترین اخبار بورس در باره ی الزام شرکتهای بورسی به معرفی بازارگردان مطالعه نمایید.

این مطلب با موضوع نماد آبادا صرفا جهت آشنایی با ابن نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این نماد تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.