نماد فباهنر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
صنایع مس شهید باهنر
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد فباهنر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد فباهنر را بشناسیم

آشنایی با نماد فباهنر بخش های اصلی آشنایی با نماد فباهنرمعرفی نماد فباهنرتاریخچه فباهنربرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران فباهنرتولید و فروش محصولاتترازنامه شرکت صنایع مس شهید باهنر در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد فباهنر

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت صنایع مس شهید باهنر با نماد فباهنر می باشد که در سال ۱۳۷۴ سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد فباهنر

شرکت صنایع مس شهید باهنر با نماد فباهنر و در اسفند ماه سال ۱۳۷۴ عرضه های اولیه خود را در بازار اول بورس قرار داد و شروع به پذیره نویسی کرد.

تحلیل نماد فباهنر

تاریخچه فباهنر

در سال ۱۳۷۰ شرکت صنایع مس شهید باهنر در نزدیک بزرگ ترین معدن مس خاورمیانه یعنی ۱۲ کیلومتری تهران تاسیس شد. این شرکت از پنج کارخانه ذوب و ریخته گری، نورد، سکه زنی، تولید لوله مسی، کارخانه اکستروژن و کشش تشکیل می شود و بزرگ ترین ارتباط دهنده معادن مس و روی کشور با صنایع تولید محسوب می شود.

شرکت صنایع مس باهنر یکی از شرکت های پویا می باشد که با همکاری دیگر شرکت ها تولیدات خود را طبق استاندارهای روز عرضه می نماید. این شرکت توانسته است با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته و نیروهای انسانی بهترین خدمات را ارائه دهد.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  بایدها و نبایدهای سبدگردانی را هم


مطالعه کنید

حتما بخوانید
نماد ورنا را بشناسیم

در این شرکت تولید انواع فرآورده های مسی و برنجی انجام می شود، همچنین واردات ماشین آلات، مواد اولیه هر نوع کالای مجاز، صادر نمودن تولیدات شرکت های دیگر و هر فعالیتی که مجوز بازرگانی دارد را انجام می دهند.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

علی رستمی با مدرک دکترا از شرکت توسعه معادن پارس تامین رئیس هیئت مدیره است.
مجید ضیائی با مدرک کارشناسی ارشد از فرآورده های نسوز ایران نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
علی ندرلو با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت سرمایه گذاری صدر تایمن، محمد جواد مقصودی با مدرک دکترا از شرکت صنایع خاک چینی ایران و علیرضا عنیقی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت معدنی املاح ایران اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

نماد فباهنر

ترکیب سهامداران فباهنر

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت صنایع مس شهید باهنر هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با ۷۷.۶۴۰ درصد
شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان با ۱.۶۱۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری صبا تامین با ۱.۵۰۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۲۴۰ درصد

تولید و فروش محصولات

شرکت صنایع مس شهید باهنر بیشترین محصولات مسی و آلیاژی خود را به صورت لوله، ورقه و مقطع های سه گوش، چهار گوش و … تولید می نماید، این شرکت با فروش محصولات خود توانسته است به سود بالایی دست پیدا کند وسرمایه شرکت خود را افزایش دهد.

تحلیل نماد فباهنر

ترازنامه شرکت صنایع مس شهید باهنر

ترازنامه فباهنر

پیشنهاد میشود از همین گروه  در باره نماد فملی نیز مطالعه نمایید.

حتما بخوانید
نماد تاصیکو را بشناسیم

مطلب پیش رو با موضوع نماد فباهنر صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.