نماد غگلپا را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد غگلپا
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد غگلپا را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد غگلپا را بشناسیم

آشنایی با نماد غگلپا بخش های اصلی آشنایی با نماد غگلپامعرفی نماد غگلپاتاریخچه شرکتبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران غگلپاتولید و فروش محصولاتترازنامه غگلپا در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد غگلپا

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت پگاه گلپایگان می باشد که در شهریور ماه سال ۱۳۹۵ بخشی از سهام آن در بازار دوم فرابورس پذیرفته شد. و با نماد غگلپا وارد بورس شد.

معرفی نماد غگلپا

شرکت پگاه گلپایگان در سال ۹۵ عرضه های اولیه خود را در اختیار مردم قرار داد و بخشی از سهام خود را در بازار فرابورس مورد معامله قرار داد.

نماد غگلپا

تاریخچه شرکت

یکی از شرکت های تولید کننده فرآورده های لبنی شرکت پگاه گلپایگان می باشد که بعضی از محصولات خود را با نام آریس و طلیعه به جامعه عرضه می نماید. در سال ۱۳۵۲ شرکت پگاه گلپایگان با تهیه ماشین آلات مورد نیاز از کشور بلغارستان این شرکت را تاسیس نمود، بعد از گذشت ۱۰ سال توانست تمامی وسایل مورد نیاز شرکت را فراهم نماید و در نهایت در سال ۱۳۶۲ شرکت را مورد بهره برداری قرار داد.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  بررسی مفهوم و تعریف شاخص و انواع آن را هم


مطالعه کنید

شرکت نام برده در سال ۱۳۷۳ انواع پنیرهای پرورده، دوغ و ماست را در خط تولید خود قرار داد و فرآورده های استریل و پنیر فتا را در سال ۱۳۸۵ به روش فراپالایش تولید نمود. یکی از چهارده شرکت های زیر مجموعه شرکت صنایع شیر ایران شرکت پگاه گلپایگان می باشد که بیش از ۶۰ نوع فرآورده های لبنی را تولید می نماید.

حتما بخوانید
نماد وسکاب را بشناسیم

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت شیر پگاه گلپایگان از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
حبیب اله فاضل با مدرک لیسانس از شرکت شیر پاستوریزه پگاه همدان رئیس هیئت مدیره است. محمد مهدی گرجی با مدرک لیسانس از شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان نایب رئیس هیئت مدیره است.
نادر شجاعی با مدرک دکترا از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان، اسماعیل الالی با مدرک فوق لیسانس از شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان و مجید نادری لجبین با مدرک فوق لیسانس از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران غگلپا

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت پگاه گلپایگان هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت صنایع شیر ایران با ۷۱.۳۱۰ درصد
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با ۵.۰۵۰ درصد
شرکت بیمه تجارت نو با ۲.۵۱۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۵۳۰ درصد
سبد شرکت گل پخش اول با ۱.۱۶۰ درصد
شرکت گروه توسعه اقتصادی رستا با ۱.۰۰۰ درصد

تحلیل غگلپا

تولید و فروش محصولات

شرکت پگاه گلپایگان محصولات مختلفی را تولید می نماید و با فروش آن ها در بازار های داخلی و خارجی توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند. محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند شامل:انواع پنیرهای فانتزی، صبحانه، ورقه ای، پنیر نرم، نیمه سخن، سخت، انواع ماست، انواع شیرهای پاستوریزه و استریل، کره، خامه، انواع دوغ، روغن، انواع پودر، انواع دسر، آب پنیر تغلیظ شده و .. می باشد.

ترازنامه غگلپا

تراز غگلپا

پیشنهاد میشود درباره ی نماد پردیس نیز مطالعه نمایید.

حتما بخوانید
نماد دفرا را بشناسیم

این مطلب با موضوع نماد غگلپا ، صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.