نماد چکاوه را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
فعالیت ماهانه چکاوه
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد چکاوه را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد چکاوه را بشناسیم

آشنایی با نماد چکاوه بخش های اصلی آشنایی با نماد چکاوهمعرفی نماد چکاوهتاریخچه شرکت چکاوهبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیره چکاوهترکیب سهامدارانتولید و فروش محصولاتترازنامه چکاوه در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد چکاوه

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه می باشد، این شرکت در بهمن ماه سال ۱۳۷۵ در سازمان بورس و اوراق بهادار مورد پذیرش قرار گرفت و پس از گذشت مراحل پذیرش از اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۶ نام شرکت در فهرست سازمان بورس اوراق بهادار در گروه کاغذ و محصولات کاغذی  با نماد چکاوه به عنوان دویست و پنجاه و چهارمین شرکت قرار گرفت.

معرفی نماد چکاوه

شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه با شماره ۶۹۳۳۲ در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۶۷ در سازمان ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت بخشی از سهام خود را در سازمان بورس اوراق بهادار تهران مورد معامله قرار می دهد و عرضه های اولیه خود را در اختیار مردم قرار داده است.

نماد چکاوه

تاریخچه شرکت چکاوه

این شرکت در ابتدا با نام شرکت صنایع کاغذ سازی وداد شروع به کار کرد و در تاریخ ۱۳ تیرماه ۱۳۶۹ به صنایع کاغذ سازی کاوه تغییر نام پیدا کرد. در مورخ ۱۸دی ۱۳۷۵ بعد از گذشت ۶ سال و طبق تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده، این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد.

این شرکت در این مدت توانسته است با به وجود آوردن شرایط مناسب در ارتباط با کیفیت محصولات و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته، محصولات خود را به مشتریان عرضه کند و رضایت آن ها را جلب نماید. همچنین این شرکت در بازارهای منطقه ای به صورت فعال حضور پیداکرده است و توانسته بسیاری از محصولات خود را صادر کند.

حتما بخوانید
نماد کاما را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  بررسی روش های تحلیل بنیادی بورس را هم


مطالعه کنید

شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده کاغذهای بازیافتی در بازارهای داخلی و خارجی می باشد و تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند سهم خود را در بازارهای داخلی و به‌ ویژه بازارهای خارجی افزایش دهد. این شرکت خود را در حفظ حقوق جامعه خصوصا رعایت مسائل زیست محیطی موظف می داند.

ترکیب و اعضا هیئت مدیره چکاوه

اعضا هیئت مدیره شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
محمد ابوالمعصوم با مدرک تحصیلی دکتری از شرکت صنایع پتروشیمیایی و شیمیایی تامین رئیس هیئت مدیره است.
امیرسامان اسفندیاری با مدرک تحصیلی لیسانس از شرکت صنایع چوب خزر نایب رئیس هیئت مدیره است.
علی تقی زاده با مدرک تحصیلی لیسانس از گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین و حمید حسن با مدرک تحصیلی فوق لیسانس از شرکت سرمایه گذاری صبا تامین اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

نماد چکاوه

ترکیب سهامداران

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه هم از این حیث مستثنا نمی باشد و سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین – سهامی خاص با ۵۶/۵۷۰ درصد
شخص حقیقی با ۲.۹۳۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۲۵۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۰۱۰ درصد

تولید و فروش محصولات

در شرکت کاغذی سازی کاوه عمده فعالیت ها تولید کاغذ و مقوا و دیگر تولیدات فرآورده های جانبی می باشد، همچنین محصولات تولیدی خود را به بازارهای خارجی صادر می کند و بازارهای داخلی هم از تولیدات این شرکت بی نصیب نیستند.

حتما بخوانید
نماد سکرما را بشناسیم

این شرکت با فروش محصولات خود توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کرد و سرمایه شرکت را افزایش داد.

ترازنامه چکاوه

ترازنامه چکاوه

پیشنهاد میشود در باره ی نماد کاوه نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد چکاوه صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.