معرفی بازارگردان الزام شرکت‌های بورس | سایت آموزش بورس ایران
نقش مهم بازارگردان
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. معرفی بازارگردان الزام شرکت‌های بورس
اخبار بورس

معرفی بازارگردان الزام شرکت‌های بورس

معرفی بازارگردان الزام شرکت‌های بورس مدیر نظارت بر ناشران بورس، گفت: همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران، اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید محمدعلیزاده تصریح کرد: در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

معرفی بازارگردان الزام شرکت‌های بورس

مدیر نظارت بر ناشران بورس، گفت: همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران، اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید محمدعلیزاده تصریح کرد: در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود: این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر؛ اخطار؛ محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات؛ تعلیق یا لغو مجوز‌های صادره توسط سازمان؛ محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین؛ جریمه نقدی؛ محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت؛ سلب صلاحیت و لغو پذیرش خواهد بود.

وزیر اقتصاد نیز به تازگی با اشاره به الزام شرکت‌های بورسی به معرفی بازارگردان و انجام عملیات بازار گردانی موثر گفته بود، برخی از شرکت‌ها اقدام به معرفی بازار گردان کرده اند و تا اواسط هفته آینده همه شرکت‌ها  اقدام به بازار گردانی خواهند کرد.

منبع  : خبرگزاری تسنیم،

حتما بخوانید
صندوق پالایشی هفته اول شهریور ماه عرضه می‌شود
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.