تحلیل تکنیکال سهم وتجارت 27 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم وتجارت
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم وتجارت ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم وتجارت ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم وتجارت ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ سهم وتجارت از زیرگروه بانکی که اصلاح قیمتی زیادی داشته و انتظار می رود پایان اصلاح قیمتی و اصلاح زمانی این سهم باشد. سهم وتجارت نزدیک به تلاقی حمایتی استاتیک و داینامیکی قوی ای است. سهم وتجارت متاسفانه در روزهای اخیر حمایت های…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم وتجارت ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

سهم وتجارت از زیرگروه بانکی که اصلاح قیمتی زیادی داشته و انتظار می رود پایان اصلاح قیمتی و اصلاح زمانی این سهم باشد. سهم وتجارت نزدیک به تلاقی حمایتی استاتیک و داینامیکی قوی ای است.

سهم وتجارت متاسفانه در روزهای اخیر حمایت های خود را از دست داده و RSI سهم نشان می دهد سهم وارد محدوده ی اشباع فروش و نزدیک شدن به سطح ۳۰ می باشد. این سهم در حال حاضر بر روی یک محدوده حمایتی ۲۲۸۸ تا ۲۳۲۹ قرار دارد که معاملات امروز خبری از حمایت در سهم نبود. در صورتی که سهم در این محدوده حمایت نشود می تواند تا محدوده ی حمایتی بعدی یعنی محدوده ی قیمتی ۲۱۵۴ تا  ۲۱۹۹ اصلاح کند.

ناگفته نماند که این سهم از سهم های بزرگ بازار است و بعنوان سهم های شاخص ساز محسوب می شود و نمی توان منکر هم بستگی سهم وتجارت با شاخص کل شویم. در صورتی که شاخص کل بتواند بزودی حرکت خود را از سربگیرد محدوده های حمایتی قطعا برای این سهم میتواند اعتبار بیشتری داشته باشد.

سهم وتجارت در صورتی که در محدوده حمایتی ذکر شده که در حال حاضر، سهم بر روی این محدوده قرار دارد حمایت شود می توان انتظار داشت به سمت محدوده مقاومتی اول یعنی محدوده ی ۲۴۸۸ تا ۲۵۲۱ حرکت کند و در صورت گذر از این مقاومت میتواند خود را به محدوده ی مقاومتی دوم خود یعنی محدوده ی ۲۵۸۴ تا ۲۶۳۲ برساند.

باید در نظر داشت که تنکانسن در حال حرکت به سمت کندل ها برای شکار آنهاست تا بتواند چینشی مناسب و ایده آل برای چارت این سهم بسازد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد قپیرا 3 شهریور1400

تابلوی سهم بصورتی است که با خروج پول بیش از ۱۴ میلیارد و قدرت فروشنده  بیشتر از خریدار مواجه بوده که نمی توان تا حرکت قطعی و شروع رشد این سهم، برای خرید جدید یا میانگین کم کردن وارد شد. در صورتی که نشانه های برگشت در این سهم دیده شد در نقاط حمایتی و یا در نقاط گذر از مقاومت میتوان وارد این سهم شد. لازم به ذکر است که رعایت ورود پله ای و میانگین کم کردن بصورت پله ای با مدیریت سرمایه بسیار امری ضروری است.

وتجارت تحلیل

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.