تحلیل تکنیکال سهم خزر 27 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم خزر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم خزر ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم خزر ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم خزر ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ سهم خزر از زیرگروه خودرو که هم بستگی با شاخص گروه خود و سهم لیدر هم گروهی اش نداشته و در روزهای اصلاح بازار توانسته بخوبی در محدوده های حمایتی حمایت شود و حرکت به نسبت خوبی را تا امروز داشته. سهم خزر…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم خزر ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

سهم خزر از زیرگروه خودرو که هم بستگی با شاخص گروه خود و سهم لیدر هم گروهی اش نداشته و در روزهای اصلاح بازار توانسته بخوبی در محدوده های حمایتی حمایت شود و حرکت به نسبت خوبی را تا امروز داشته.

سهم خزر با تعداد سهام زیر ۱ میلیارد جزء سهم های به نسبت کوچک بازار با حجم مبنای کم است. این سهم با پتانسیل رشد خوب می باشد که بعد از افزایش سرمایه نتوانسته اهداف خود را تاچ کند

سهم خزر یک محدوده ی حمایتی ۱۷۹۱۲ تا ۱۸۷۲۶ را داشته که با توجه به تحرکات سهم توانسته در این محدوده مورد حمایت قرار گیرد. در صورتی که سهم در روزهای معاملاتی بعد این سطح حمایتی را از دست بدهد میتواند تا محدوده ی حمایتی ۱۵۳۷۹ تا ۱۵۹۲۱ اصلاح کند.

اگر معاملات روز آینده ی سهم نیز مثبت باشد و قدرتمند حرکت کند میتوان انتظار داشت سهم به محدوده ی مقاومتی ۲۲۱۶۳ تا ۲۲۸۸۷ خود را برساند. در صورتی که بتواند در بالای این محدوده ی مقاومتی کندل تثبیت بزند میتواند تا محدوده مقاومتی بعد یعنی محدوده ی ۲۵۹۶۲ تا ۲۶۵۹۶ رشد کند.

سهم خزر از ۲۳ شهریور با ورود پول و قدرت خریدار بالا همراه بود و امروز نیز قدرت خریداری بیش از ۱ و ورود پولی بیش از ۱ میلیارد داشته. علاوه بر آن امروز سهم با حجم معاملاتی حدود ۳۳ میلیون حاکی از حجم مشکوک بوده.

RSI سهم خزر در سطح ۵۰ قرار گرفته که محدوده ی میانی خرید و فروش است و نمیتوان گفت اشباع خرید و یا اشتباع فروش است و یا سهم ریسک زیادی دارد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم برکت 13 شهریور 1400

این سهم در حال حاضر بنظر می آید در دست نوسانگیرها قرار دارد و سهم به حالت رنج زدن حرکت می کند. از آنجایی که کیجونسن و تنکانسن در سیستم معاملاتی ایچی موکو گارد صعودی ندارند میتواند تاییدی بر این ادعا باشد.

برای خرید جدید دقت کنید بر روی مقاومت ها وارد سهم نشوید و اجازه بدهید سهم در یک نقطه ی امن قرار بگیرد تا ریسک به ریوارد خوبی داشته باشد.

تحلیل خزر

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.