تحلیل تکنیکال سهم ولپارس 30 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
ولپارس در بورس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم ولپارس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم ولپارس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم ولپارس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ سهم ولپارس از سهم های واسطه گری مالی که طبق گزارش مردادماه این سهم در ۷ ماهه منتهی به مرداد درآمدی در حدود ۱۲۷ میلیارد تومان از فروش محصولات خود داشته. امروز نیز خبر افشای اطلاعات این سهم در خصوص افزایش سرمایه از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم ولپارس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سهم ولپارس از سهم های واسطه گری مالی که طبق گزارش مردادماه این سهم در ۷ ماهه منتهی به مرداد درآمدی در حدود ۱۲۷ میلیارد تومان از فروش محصولات خود داشته.

امروز نیز خبر افشای اطلاعات این سهم در خصوص افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده ی نقدی سهامداران آمد که در این خبر ، عدم موافقت بانک مرکزی به عنوان ناظر در خصوص افزایش سرمایه اعلام شد و شرکت جهت رفع مشکل اقدامات مقتضی را آغاز نموده و در صورت رفع آن اطلاع رسانی میکند.

خبر عدم موافقت با افزایش سرمایه ی این سهم، می تواند یکی از  دلایل درجا زدن و صف فروش شدن سهم باشد.

سهم ولپارس در روزهای پایانی شهریور ماه اکثر روزها قدرت خریدار بالایی داشته همراه با ورود پول . معاملات سهم ولپارس در هفته ی اخیر جالب بوده و در روزهای سبز که ۳ روزی سهم صف خرید بوده تحرکاتی مبنی بر خالی کردن سهم بوده و در این روزها نیز با وجود قدرت خریدار ک در سهم دیده میشود اما سهم به صف فروش نشسته و به نظر می آید بازیگر سهم تصمیم به بازی دادن سهم دارد و برای وارد شدن به سهم باید تحرکات بازی بازیگر را بررسی کرد و در این بازی سعی کنید درگیر نشوید.

سهم ولپارس اکنون در یک محدوده ی حمایتی ۵۱۱۴ تا ۵۲۳۷ قرار دارد که در صورتی که حمایت خود را در این محدوده از دست بدهد، تا محدوده ی حمایتی بعدی یعنی محدوده ی۴۶۶۸ تا ۴۷۳۰ امکان اصلاح دارد و در صورتی که بتواند در این محدوده حمایت شود می تواند تا محدوده ی مقاومتی ۶۰۵۴ تا ۶۲۱۵ حرکت کند و در صورت تثبیت بالای محدوده ی مقاومتی مذکور می تواند تا محدوده ی مقاومت بعدی یعنی محدوده ی ۶۵۹۸ تا ۶۷۲۲ حرکت کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم کگاز 5 آبان 1400

سهم ولپارس بنظر می آید با شاخص گروه خود یعنی شاخص واسطه گری های مالی هم تا حدی بستگی دارد و یکی از دلایلی که این سهم اخیرا رشد نداشته، اصلاح شاخص این گروه است.

RSI سهم ولپارس اکنون در سطح ۵۰ قرار دارد که این محدوده نه اشباع فروش و نه اشباع خرید است خودِ این خط اکنون می تواند یک محدوده حمایتی برای حرکت سهم باشد.

کندل های سهم ولپارس در تایم فریم روزانه در بالای ابر صعودی، شکل گرفته و در صورتی که ادامه ی مسیر  نیز این کندل ها در بالای ابر صعودی حرکت کنند می توان گفت این سهم در بلند مدت حرکتی صعودی دارد . متاسفانه چینش و گارد کیجونسن و تنکانسن در تایم فریم ۱ ساعته و روزانه ایده آل نیست و برای پیش بینی روند میان مدت و کوتاه مدت سهم تا ایده آل شدن انها باید صبر کرد و بصورت قطعی نمی توان نظر داد.

برای خرید یا میانگین کم کردن در این سهم نباید عجله کرد و فعلا سهم در موقعیت مناسب برای اینکار نیست. در صورتی که نشانه های برگشت و حمایت در سهم دیده شود، می توان یک پله وارد شد.

پروژه تحلیل 4

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.