نماد ختراک را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد ختراک
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد ختراک را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد ختراک را بشناسیم

آشنایی با نماد ختراک بخش های اصلی آشنایی با نماد ختراکمعرفی نماد ختراکتاریخچه ختراکبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران ختراکتولید و فروش و محصولاتترازنامه ختراک در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد ختراک

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران یا نماد ختراک می باشد که در دی ماه سال ۱۳۷۶ بخشی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرش شد.

معرفی نماد ختراک

شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران در مهر ماه سال ۱۳۷۷ عرضه های اولیه خود را با نماد ختراک در اختیار مردم قرار داد و بخشی از سهام خود را در سازمان بورس و اوراق بهادار مورد معامله قرار داد.

نماد ختراک

تاریخچه ختراک

شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در سال ۱۳۶۶ به عنوان شرکتی مستقل برای دستیابی به فن آوری کامل صنعت تراکتور ایجاد شد و در همان سال فعالیت های خود را شروع نمود.

شرکت نام برده دارای سه خط تولید قالب گیری تمام اتوماتیک برای تولید قطعه های چدنی کوچک، متوسط و بزرگ می باشد همچنین یک خط ریخته گری به روش لاست فومی را دارا است.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  مدیریت سرمایه و ریسک در بازار بورس را هم


مطالعه کنید

در شرکت ریخته گری تراکتور سازی انواع قطعات چدنی مثل قطعات موتور صنعتی، تراکتور، بدنه موتورهای شش سیلندر، میل لنگ های کمپرسور و کلاهک صنعت برق تولید می شود.

حتما بخوانید
نماد ونوین را بشناسیم

در سال ۱۳۸۹ کارگاه ریخته گری تراکتورسازی ارومیه به این شرکت واگذار شد که یک خط قالب گیری اتوماتیکی را دارا است.

شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران به عنوان اصلی ترین و بزرگ ترین تولید کننده قطعات چدنی تراکتور و خودرو در ایران مشغول به فعالیت است.

نماد ختراک

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت را ۵ نفر تشکیل می دهند که شامل افراد زیر می شوند:
عبدالرحمان ارشدی صوفیایی با مدرک فوق لیسانس از شرکت موتور سازان تراکتورسازی ایران مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت می باشد.
جواد نجفی آذر با مدرک فوق لیسانس از شرکت بازرگانی و خدمات پس از فروش تراکتور سازی ایران رئیس هیئت مدیره است.
بابک ضیغمی با مدرک فوق لیسانس از شرکت تراکتور سازی ارومیه، ناصر یکتن با مدرک لیسانس از شرکت خودرو سازان دیزلی آذربایجان و محمد شهباز نجفعلی زاده با مدرک فوق لیسانس از شرکت خدمات صنعتی تراکتور سازی ایران اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران ختراک

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت تراکتور سازی ایران هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت تراکتور سازی ایران با ۸۰.۴۵۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری تدبیر گران آتیه ایرانیان با ۱.۰۶۰ درصد

نماد ختراک

تولید و فروش و محصولات

در شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران انواع قطعات چدنی وسایل نقلیه سبک و سنگین نیز تولید می شود، قطعاتی مثل بدنه موتور، سیلندر، داکتیل، توپی چرخ های ماشین سنگین، قطعه بلوک سیلندر برای ماشین هایی مثل روا، نیسان و … .

حتما بخوانید
نماد کگهر را بشناسیم

این شرکت با فروش محصولات خود توانسته است به سود بالایی دست پیدا کند و سرمایه شرکت را افزایش دهد.

ترازنامه ختراک

ترازنامه نماد ختراک

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد خزامیا نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد ختراک صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.