تحلیل تکنیکال سهم قلرست 30 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم قلرست
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم قلرست ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم قلرست ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم قلرست ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ سهم قلرست از زیرمجموعه قندی ها که در تاریخ ۲۹ شهریور طبق گزارش کدال نگر بورس ۲۴ اعلام شد شرکت قند لرستان در ۱۲ ماهه منتهی به تیرماه ۱۴۰۰ برای هر سهم ۱۶۸۱ ریال سود تحقق کرد که نسبت به مدت مشابه قبل…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم قلرست ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سهم قلرست از زیرمجموعه قندی ها که در تاریخ ۲۹ شهریور طبق گزارش کدال نگر بورس ۲۴ اعلام شد شرکت قند لرستان در ۱۲ ماهه منتهی به تیرماه ۱۴۰۰ برای هر سهم ۱۶۸۱ ریال سود تحقق کرد که نسبت به مدت مشابه قبل رشد ۳۱ درصدی داشته است. سود ناخالص در این شرکت با افزایش ۱۴۴ درصدی به ۵۰ میلیارد تومان و سود خالص به ۶۷ میلیارد تومان رسید.

سهم قلرست از نظر هم بستگی با شاخص گروه خود نمی توان گفت ارتباط مستقیم و یا معکوس دارد. صرفا میتوان گفت هم بستگی با هم ندارند و ارتباط چندانی بین این سهم با شاخص گروهش وجود ندارد.

سهم قلرست مدتی است در یک روند رنج قرار گرفته که در کف این روند رنج حدود قیمتی ۲۰۲۸۸ تا ۲۱۵۱۰  است و در سقف این روند رنج حدود قیمتی ۳۷۶۱۱ تا ۳۹۱۵۲ می باشد. اکنون بنظر می اید در کف این روند رنج حمایت شده و به سمت بالا در حرکت است.

سهم قلرست از سهم های کوچک بازار با حجم مبنای کم است که اخیرا در فیلتر سهم های پر پتانسیل ظاهر شده است. این سهم امروز با ورود پول همراه بوده اما قدرت فروشنده نسبت به خریدار بالاتر است و میانگین فروش هر حقیقی حدود ۱۹ میلیون و میانگین خرید هر حقیقی ۱۵ میلیون است.

سهم قلرست اکنون در یک محدوده حمایتی ۲۱۵۵۰ تا ۲۲۲۳۴ قرار دارد که بنظر می آید حمایت شده است. در صورتی که این محدوده حمایتی را از دست بدهد می تواند تا محدوده ی حمایتی ۱۹۲۶۲ تا ۱۹۷۳۹ اصلاح کند. اما در صورتی که در این محدوده حمایت شود انتظار می رود تا محدوده ی مقاومتی ۲۵۲۷۸ تا ۲۵۶۳۶ حرکت کند. سایر مقاومت های سهم در تصویر رسم شده است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال کرمان | 24 فروردین 99

RSI این سهم نشان می دهد که سهم در یک محدوده ی اشباع فروش قرار دارد که بنظر می آید این هم می تواند نشانه ی مثبتی برای حرکت سهم به حساب بیاید.

اگر در تایم فریم روزانه از نظر ایچی موکو بخواهیم این سهم را بررسی کنیم، هیچکدام از آیتم های ایچی در حالت ایده آل قرار ندارد . اما اگر در تایم فریم ۱ ساعته وارد شویم می توان گفت تنکانسن زیر کندل ها قرار گرفته و در صورتی که بتواند گارد صعودی با چینش ایده ال کیجونسن شکل بگیرد می توان انتظار نوسانات مثبت طی روزهای آینده داشت.

این سهم در حال حاضر به ما سیگنالی برای خرید به دید بلندمدت و یا حتی میان مدت نداده اما برای بحث نوسانگیری در صورت رعایت مدیریت سرمایه و بررسی استراتژی شخصی میتوان در موقعیتی خوب این سهم را شکار کرد و نوسانات خوبی از این سهم گرفت.

 

قلرستDaily 1

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.