تحلیل تکنیکال نماد وبصادر 23 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
نماد وبصادر 23 شهریور
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد وبصادر ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد وبصادر ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال نماد وبصادر ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ نماد وبصادر ۲۳ شهریور با بیش از ۱۷۵ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار از زیرگروه بانکی ها به حساب می آید که به نسبت دارایی هایش، این سهم قیمت بسیار پایینی دارد. شاخص گروه بانکی ها با اصلاحی حدود ۱۲…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد وبصادر ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

نماد وبصادر ۲۳ شهریور با بیش از ۱۷۵ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار از زیرگروه بانکی ها به حساب می آید که به نسبت دارایی هایش، این سهم قیمت بسیار پایینی دارد. شاخص گروه بانکی ها با اصلاحی حدود ۱۲ درصد مواجه بود که امروز در یک محدوده ی حمایتی با یک کندل قوی نشانه هایی از حمایت و پایان اصلاح در این شاخص دیده شد.

اما هنوز نمی توان بطور قطع بگوییم اصلاح این شاخص تمام شده. خرکات این شاخص فردا و هفته ی آینده می تواند بصورت قطعی پایان اصلاح و یا ادامه ی اصلاح را به ما نشان دهد.

سهم وبصادر نیز تحت تاثیر شاخص گروه خود چند روزی اصلاح کرد و اما دیروز سهم به یک محدوده حمایتی رسید که تحرکات سهم که به صورت رنج در حال انجام بود، نشان از تلاش تقاضا کنندگان سهم برای حمایت از سهم در این محدوده بود که در نهایت با قدرت خریدار بیش از یک معاملات دیروز به پایان رسید.

امروز ۲۳ شهریور سهم وبصادر حدود ساعت ۱۱ با توجه به قدرت متقاضیان سهم، توانست بر فروشنده ها پیروز و سهم به صف خرید بنشیند. در صورتی که معاملات سهم در روز آینده به همین صورت پیش رود می توان گفت سهم در محدوده حمایتی خود مورد حمایت قرار گرفت.

البته هم بستگی سهم وبصادر به شاخص گروه خود بسیار زیاد بوده و حرکات شاخص نیز بر این سهم را نباید نادیده گرفت.

سهم وبصادر در یک روند صعودی قرار گرفته که در حال تکمیل اصلاح روند صعودی خود بود و حالا انتظار حرکت از این سهم در روند صعودی خود داریم. در صورتی که سهم بتواند با همین قدرت به سمت بالا حرکت کند اولین محدوده مقاومتی که سر راه آن قرار دارد محدوده قیمتی ۲۷۱۵ تا ۲۷۷۷ می باشد. در صورتی که شکست در این محدوده مقاومتی اتفاق بیوفتد و بتواند سهم این مقاومت را پشت سر بگذارد اولین تارگت آن محدوده ی قیمتی ۳۰۱۶ تا ۳۰۵۱ است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم تملت 3 شهریور 1400

اگر به علت شرایط بازار و ادامه ی اصلاح شاخص، این سهم نیز تحت تاثیر قرار بگیرد و این محدوده حمایتی که در آن قرار دارد را از دست بدهد سهم می تواند تا محدوده ی حمایتی بعدی یعنی محدوده ی قیمتی ۱۹۵۴ تا ۱۹۹۳ اصلاح کند.

سهم وبصادر در تایم فریم ۱ ساعته تنکانسن در چینش مناسب اما گارد رنج و کیجونسن هم در حال تلاش برای چینش و گارد مناسب است. بنظر می آید در صورت ادامه حرکت سهم و قدرت در این سهم بتواند در تایم فریم روزانه نیز این چینش و گارد صعودی به شکل ایده آل خود در بالای ابر کوموی صعودی قرار گیرد و در میان مدت و بلند مدت اهداف سهم نیز تاچ شود.

افرادی که از این سهم در ضرر هستند و تصمیم به کم کردن میانگین دارند، ورود یک پله ای در این محدوده می تواند گزینه ی بدی نباشد ضمن اینکه باید مدیریت سرمایه حفظ شود و با تمامی سرمایه ی خود وارد یک سهم برای خرید جدید و یا میانگین کم کردن نشوید.

 

تحلیل وبصادر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.