تحلیل تکنیکال نماد ختور 23 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
نماد ختور 23 شهریور
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد ختور ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد ختور ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال نماد ختور ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ نماد ختور از سهم های نسبتا کوچک بازار است که در این روزها با رشد خوبی مواجه بوده و بدون هم بستگی با شاخص گروه خود و لیدر گروه خود بخوبی توانست راه خود را جدا کند و به حرکت خود ادامه دهد.…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد ختور ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

نماد ختور از سهم های نسبتا کوچک بازار است که در این روزها با رشد خوبی مواجه بوده و بدون هم بستگی با شاخص گروه خود و لیدر گروه خود بخوبی توانست راه خود را جدا کند و به حرکت خود ادامه دهد.

این سهم دیروز با افشای بااهمیت گروه ب متوقف گردید و مجدد بعد از ۶۰ دقیقه با محدودیت دامنه نوسان بازگشایی شد. افشای اطلاعات با اهمیت حاکی از مصوبه ی هیات مدیره مبنی بر آغاز عملیات افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها بوده.

سهم ختور در برخورد با محدوده ی مقاومتی ۲۶۶۳۹ تا ۲۷۳۷۹ قدرت لازم برای گذر از این محدوده را نداشت و سهم بعد از برخورد با این محدوده به اصلاحی حدود ۱۵ درصد رفت. بعد از رسیدن این سهم به محدوده حمایتی قدرت خریدار زیاد و ورود پول به سهم نیز اتفاق افتاد که نشانه های مثبتی بر روی محدوده حمایتی بود .

معاملات امروز سهم با ورود پول ۴ میلیاردی و قدرت خریداری بیش از ۱  به صف خرید نشست که تاییدی بر حمایت از سهم در این محدوده بوده. در صورتی که این محدوده حمایتی ۲۲۵۴۰ تا ۲۳۲۲۳ از دست برود سهم میتواند تا محدوده ی حمایتی بعدی یعنی حدود ۱۸۵۵۴ تا ۱۹۰۷۶ اصلاح کند.

سهم ختور در حال حاضر بر روی ابر کوموی صعودی در حال حرکت است و چینش کیجونسن و تنکانسن نیز شکل گرفته و با صعودی شدنشان میتواند تا تارگت های خود به پیش رود.

سهم بعد از قرار گرفتن در محدوده ی اشباع خرید به اصلاح رفت و به سطح زیر ۷۰ از RSI  رفت که ریسک سهم را کمتر کرد. طی این روزهای اخیر سهم ختور از حجم معاملات نسبتا خوبی برخوردار بوده بخصوص در این محدوده ی حمایتی حجم خوردن میتواند یکی از آیتم های مثبت برای این سهم باشد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد سجام 2 شهریور1400

در صورتی که سهم بتواند از محدوده ی مقاومتی خود عبور کند میتواند تا تارگت خود یعنی محدوده ی ۲۹۹۹۸ تا ۳۰۹۶۶ حرکت کند که بعنوان تارگت اول سهم بعد از مقاومت پیش بینی میشود.

ختور تحلیل 1

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.