تحلیل تکنیکال سهم شستا 1 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
ارزش بازار شستا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم شستا ۱ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم شستا ۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم شستا ۱ آبان ۱۴۰۰ سهم شستا با ۱۴۲ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار به حساب می آید که در حال حاضر به علت مجمع عمومی عادی سالیانه  وضعیت سهم در حالت ممنوع-متوقف می باشد. به گزارش کدال، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مهر ماه…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم شستا ۱ آبان ۱۴۰۰

سهم شستا با ۱۴۲ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار به حساب می آید که در حال حاضر به علت مجمع عمومی عادی سالیانه  وضعیت سهم در حالت ممنوع-متوقف می باشد.

به گزارش کدال، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مهر ماه حدود ۴ میلیارد تومان از معاملات خود سود کسب نمود. ارزش پرتفوی بورسی این شرکت نیز در این ماه ۶۸۵۴ میلیارد تومان افزایش داشته.

سهم شستا به علت اینکه از سهم های بزرگ بازار است، سهمی شاخص ساز است که تحت تاثیر شاخص کل می باشد و با اصلاح این روزهای شاخص، این سهم نیز در رنج منفی به سر می برد.

آخرین روز معاملاتی سهم شستا در تاریخ ۲۵ مهر متاه بود که با ورود پول بیش از ۵ میلیارد همراه بودو میانگین خرید هر حقیقی ۱۸ میلیون و میانگین فروش هر حقیقی ۲۲ میلیون ارزیابی شد.

طبق عکسی که در زیر می بینید محدوده های حمایتی و مقاومتی سهم رسم شده است که سهم بعد از بازگشایی نزدیک محدوده مقاومتی ۱۱۹۷۳ تا ۱۲۱۵۳ قرار دارد که در صورت گذر از این مقاومت و تثبیت کندل بر بالای این محدوده میتوان گفت سهم تا محدوده مقاومت ۱۲۷۱۰ تا ۱۲۸۰۹ می تواند حرکت کند.

اما در صورتی که قدرت لازم برای گذر از این محدوده مقاومتی را نداشته باشد می تواند تا اولین محدوده حمایتی یعنی ناحیه ی قیمتی ۱۰۴۴۹ تا ۱۰۶۹۵ اصلاح کند.

در صورتی که این محدوده حمایتی خود را نیز از دست بدهد میتوان انتظار داشت تا محدوده حمایتی دوم یعنی ناحیه ی ۹۵۶۵ تا ۹۷۲۹ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال فولاژ | 25 خرداد ۹۹

در محدوده ی فعلی کیجونسن در حالت افقی قرار دارد که نشان دهنده ی رنج بودن سهم در محدوده فعلی می باشد. نکته قابل مهم این است که اکنون کندل ها در ابر ایچی موکو قرار دارند و محدوده ابر پر از سطوح حمایت و مقاومت است که حرکت این سهم را سخت تر میکند.

تنکانسن در تایم فریم روزانه در زیرکندل ها قرار دارد اما گارد ایده آل ندارد و نمی توان فعلا انتظار رشد چشمگیر از سهم در محدوده فعلی داشت.

در صورتی که از این سهم به دید میان مدت خرید کرده اید و اکنون در ضرر هستید و قصد کم کردن میانگین دارید، بعد از بازگشایی سهم در محدوده فعلی موقعیت مناسبی برای سهم برای کم کردن میانگین و حتی خرید جدید نیست.

اجازه دهید سهم تکلیف خود را مقاومتش مشخص کند و در صورتی که توانست این محدوده را پشت سر بگذارد در کندل تثبیت بصورت پله ای و در پولبک و ادامه ی مسیر پله های بعدی را وارد شوید.

 

پروژه تحلیل 9

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.