تحلیل تکنیکال سهم کگاز 5 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم کگاز
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم کگاز ۵ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم کگاز ۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم کگاز ۵ آبان۱۴۰۰ سهم کگاز از زیرگروه محصولات کانی غیرفلزی با ۸۵۰ میلیون برگ سهم از سهم های متوسط میانه ی بازار دوم بورس می باشد. امروز ۵ آبان سهم کگاز با ۹۳۳ میلیون خروج پول و صف فروش به روز معاملاتی خود پایان داد. آستانه خرید…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم کگاز ۵ آبان۱۴۰۰

سهم کگاز از زیرگروه محصولات کانی غیرفلزی با ۸۵۰ میلیون برگ سهم از سهم های متوسط میانه ی بازار دوم بورس می باشد.

امروز ۵ آبان سهم کگاز با ۹۳۳ میلیون خروج پول و صف فروش به روز معاملاتی خود پایان داد.

آستانه خرید هر حقیقی در این روز معاملاتی ۱۵ میلیون و آستانه فروش هر حقیقی ۴۲ میلیون بود که توانسته قدرت فروشنده ای حدود ۰.۳ از خود به جای بگذارد.

همچنین امروز سهم به دلیل اینکه بیش از ۲ برابر میانگین حجم ماه حجم خورده، میتوان گفت حجم مشکوکی برای این سهم اتفاق افتاده.

به گزارش کدال نگر بورس شرکت شیشه و گاز در مدت ۷ ماهه منتهی به مهرماه ۱۴۰۰ حدود ۱۷۱ میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست آورده که ۳۰ میلیارد آن از فروش مهر ماه بوده.

همچنین سهم کگاز در ۶ ماهه منتهی به شهریور برای هر سهم ۴۳۰ ریال سود محقق کرده که کاهش ۲۰ درصدی نسبت به دوره قبل داشت.

سهم کگاز از بعد از افزایش سرمایه تا به حال نتوانسته به اهداف خود و تارگت های قبلی خود برسد و مرتب در حال رنج زدن بوده و قدرت لازم برای گذر از مقاومت در این سهم دیده نشده.

البته که شرایط منفی بازار بی تاثیر بر روی این سهم نیز نیست.

اکنون سهم کگاز در یک محدوده حمایتی قرار دارد که از نظر قیمتی میتوان گفت در ناحیه ی قیمتی ۱۵۱۶۳ تا ۱۵۴۲۹ قرار دارد امروز سهم خود را به این محدوده حمایتی رساند و حمایت آنچنانی در سهم دیده نشد در صورتی که سهم در زیر محدوده مذکور کندل تثبیت بزند میتوان گفت این ناحیه ی حمایتی را نیز از دست داده و در صورت از دست دادن این ناحیه ی حمایتی میتوان انتظار داشت تا محدوده حمایتی ۱۴۲۴۵ تا ۱۴۴۸۲ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال مادیرا | 15 اردیبهشت 99

در صورتی که سهم کگاز محدوده حمایتی قبل خود را از دست ندهد و در این محدوده حمایت شود می توان انتظار داشت تا سطح حمایت قبلی که به دلیل تغییر سطح اتفاق افتادن و تبدیل شدن به مقاومت یعنی محدوده قیمتی ۱۷۱۴۶ تا ۱۷۴۴۲  حرکت کند.

سهم کگاز اکنون از نظر ایچی موکو در تایم فریم روزانه در وضعیت کاملا غیر ایده آل قرار دارد .تمامی اجزای ایچی موکو در حالت چینش و گارد نزولی قرار دارند و کندل ها در زیر ابر کومو شکل گرفته اند.

فلذا میتوان گفت در محدوده فعلی روند میان مدت و کوتاه مدت سهم نزولی می باشد.

از نظر پرایس اکشن اگر سهم را بخواهیم مورد بررسی قرار دهیم. سهم در یک روند نزولی قرار داشته که توانسته سهم این خط روند را بشکند و اکنون در حال تکیمل پولبک به سطح خط روند نزولی شکسته شده است.

با این تفاسیر ممکن است سطح محدوده های حمایتی خود را از دست بدهد و در قیمت های پایین تر یعنی در نزدیکی خط روند نزولی شکسته شده قبلی برگشت قیمت اتفاق بیوفتد و مورد حمایت قرار گیرد.

ضمنا RSI نمودار همچنین نشان می دهد که سهم محدوده اشباع خود را رد کرده و در اینجا شاخص ترس بیشتر میشود و امکان دارد سهامداران آماتور در ضرر سهم خود را خالی کنند.این محدوده اشباع خود می تواند بعنوان یک سطح حمایتی برای سهم نیز باشد.

در صورتی که قصد کم کردن میانگین در این محدوده دارید پیشنهاد میشود که صیر کنید و اجازه دهید نشانه های برگشت قیمت در سهم دیده شود و در صورت حمایت میتوان بصورت پله ای با رعایت مدیریت سرمایه در سهم وارد شد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال خساپا | 4 شهریور 99

در صورت خرید جدید هم در محدوده فعلی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

 

پروژه تحلیل 10

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.