شستا بازارگردان‌دار شد | سایت آموزش بورس ایران
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. شستا بازارگردان‌دار شد
اخبار مجامع بورسی

شستا بازارگردان‌دار شد

شستا بازارگردان‌دار شد شستا بازارگردان‌دار: صندوق بازارگردان شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد. به گزارش  خبرگزاری تسنیم، روابط ‌عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) اعلام کرد: صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

شستا بازارگردان‌دار شد

شستا بازارگردان‌دار: صندوق بازارگردان شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد. به گزارش  خبرگزاری تسنیم، روابط ‌عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) اعلام کرد: صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.

این گزارش می‌افزاید: شرکت تامین سرمایه گذاری تامین اجتماعی با ایجاد صندوق بازارگردانی که متشکل از تمامی نمادهای فعال شستا در بازار سرمایه است، قصد دارد تا از سهام هلدینگ‌ها و‌ شرکت‌های زیرمجموعه آنها حمایت کند.

همچنین در راستای حمایت از سهام‌داران، شستا اقدام به انتشار اوراق اختیار فروش تبعی بر روی نمادهای تاصیکو و سیتا کرده است.

افزون بر این شرکت تامین سرمایه گذاری تامین اجتماعی که با نماد معاملاتی “شستا” در بازار سرمایه حاضر است،  در نظر دارد در صورت موافقت بورس، بر روی نماد سایر هلدینگ‌های خود نیز نسبت به انتشار اوراق اختیار فروش تبعی اقدام نماید.

گفتنی است، ناظر بورس اجازه بازگشایی شستا را مادامی که بازارگردان نداشته باشد، نخواهد داد. بنابراین این خبر را می‌توان به نحوی مرتبط با بازگشایی این نماد دانست.

منبع  : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
عملکرد خرداد ماه سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.