تحلیل تکنیکال سهم پسهند 8 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم پسهند
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم پسهند ۸ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم پسهند ۸ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم پسهند ۸ مهر ۱۴۰۰ سهم پسهند از زیر مجموعه ی لاستیک و پلاستیک دارای ۳۵۰ میلیون برگ سهم است با شناوری ۲۷ درصد از سهم های کوچک بازار و یکی از سهم های مناسب این گروه می باشد. سهم پسهند در یک روند نزولی بوده که خط…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم پسهند ۸ مهر ۱۴۰۰

سهم پسهند از زیر مجموعه ی لاستیک و پلاستیک دارای ۳۵۰ میلیون برگ سهم است با شناوری ۲۷ درصد از سهم های کوچک بازار و یکی از سهم های مناسب این گروه می باشد.

سهم پسهند در یک روند نزولی بوده که خط آن رسم شده و طبق چارت بنظر می آید این روند نزولی شکسته شده و  اکنون در حال تکمیل پولبک خود به این خط روند است.

یعنی میتوان گفت این محدوده ی کنونی برای سهم یک محدوده حمایت استاتیک و داینامیک است که حمایت سهم را معتبر تر میکند. 

سهم پسهند اکنون در محدوده ی قیمتی ۲۸۱۱۶ تا ۲۹۲۸۴ قرار دارد که در صورت حمایت در این محدوده میتواند تا محدوده ی مقاومتی ۳۵۷۶۳ تا ۳۷۳۵۷ حرکت کند.

در صورتی که نتواند در این محدوده حمایت کافی از سهم شود، میتواند تا محدوده ی قیمتی ۲۶۳۲۰ تا ۲۴۷۱۰ اصلاح کند.

در روز معاملاتی قبل سهم قدرت فروشنده بالاتری دارد به این معنا که سرانه خرید هر حقیقی ۱۱ میلیون و سرانه فروش هر حقیقی ۱۳ میلیون بوده. ورود پول به این سهم حدود ۴۷ میلیون بوده است .

سهم به علت کوچک بودن برای خریدهای گروهی و نوسانگیری استفاده میشود و مد نظر بسیاری از گروه ها می باشد و یکی از دلایل نوسانات منفی روز اخیر احتمالا همین نوسانگیری در سهم بوده.

سود تحقق یافته ی سه ماه ی سهم پسهند ۷۰۹ ریال بوده. هم چنین در مرداد ماه گزارش افشای اطلاعات مربوط به زمین و ساختمان را داشته و در روزهای گذشته هم گزارشی مربوط به تولید و فروش ۳ ماهه ی خود را منتشر کرده است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع 24 شهریور 1400

درباره ی نوسانگیری مثبت سهم پسهند،به اینصورت میتوان گفت که در تایم فریم ۱ ساعته اگر تنکانسن و به دنبال آن کیجونسن در زیر کندل ها قرار گیرند و بتوانند گارد صعودی بگیرند و کلوز کندل های صعودی بر بالای این اجزا بسته شود میتوان انتظار صعود کوتاه مدت و نوسانگیری مثبت از سهم داشت.

بر همین اساس اگر این اتفاقات در تایم فریم روزانه نیز رخ دهد و علاوه بر آن اگر کندل ها در بالای ابر کوموی صعودی نیز حرکت کنند میتوان گفت سهم در میان مدت و بلند مدت یک روند صعودی خواهد داشت ولی فعلا برای اظهار نظر قطعی در اینباره کمی زود است.

در صورتی که تصمیم به خرید جدید یا قصد کم کردن میانگین دارید، در یک نقطه ی امن که حمایت در سهم دیده میشود و معاملات سهم بصورت روان و قدرتمند است با حفظ مدیریت سرمایه ورود یک پله پیشنهاد میشود. در این نقطه ای ک اکنون قرار دارد، سهم در حال رنج منفی زدن است و معاملات روزهای آتی می تواند کمک شایانی به ما برای ورود یک پله ای بکند.

تحلیل پسهند

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.