تحلیل تکنیکال سهم بالاس 3 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم بالاس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم بالاس ۳ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم بالاس ۳ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم بالاس ۳ مهر ۱۴۰۰ سهم بالاس از زیرمجموعه گروه پیمانکاری صنعتی از بازار دوم فرابورس که با ۱۵۰ میلیون برگ سهم از سهم های کوچک میانی بازار به حساب می آید. این سهم به دلیل حجم مبنای کم در فیلتر حجم مبنا کم با پتانسیل رشد زیاد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم بالاس ۳ مهر ۱۴۰۰

سهم بالاس از زیرمجموعه گروه پیمانکاری صنعتی از بازار دوم فرابورس که با ۱۵۰ میلیون برگ سهم از سهم های کوچک میانی بازار به حساب می آید.

این سهم به دلیل حجم مبنای کم در فیلتر حجم مبنا کم با پتانسیل رشد زیاد قرار گرفته.

در پایان تیرماه این سهم حدود ۴۸ ریال سود ۳ ماهه پیش بینی کرده و هم چنین EPS سهم  برای سال منتهی به ۹۹ برابر ۳۴۹ ریال که ۳۵ ریال آن بعنوان DPS بین سهامدارانش توزیع شد.

در پایان شهریور ماه اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری مناقصه برای تکمیل پروژه ی شهرک ناز منتشر شد که قصد دارند این پروژه ی ساختمانی ۵۰ واحدی شهرک ناز را به پیکانکار برون سپاری کنند.

هم چنین طبق گزارش کدال این شرکت در مدت ۵ ماهه سال ۱۴۰۰ حدود ۵۴ میلیارد تومان درآمد به دست آورده.

سهم بالاس امروز در ابتدای بازار یک فرصت خرید به خریداران داد و در ادامه ی بازار این سهم به صف خرید نشست. قدرت خریدار سهم بالاس امروز حدود ۱.۱۷ و ورود پول به این سهم حدود ۵۸۰ میلیلون بوده. 

سهم بالاس همانطور که در تصویر می بینید بین یک محدوده حمایتی و مقاومتی در حال رنج زدن است که در صورت شکست محدوده مقاومتی و تثبیت بالای این محدوده میتوان گفت از این روند رنج خارج شده. 

محدوده ی قیمتی که از سهم در آن حمایت شده محدوده ی ۳۳۱۳۷ تا ۳۵۷۵۱ می باشد و محدوده مقاومتی که بعد از ۳بار برخورد نتوانسته این سطح را بشکند محدوده ی مقاومتی ۴۴۴۲۴ تا ۴۵۸۵۰ می باشد که بین این دو محدوده ی مذکور سهم در حال نوسان بوده. 

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم ثرود 30 آبان 1400

نوسانگیرانی که در این سهم وارد شده اند در کف این محدوده ی رنج وارد و در سقف مقاومتی خارج میشوند اما هولدر ها بعد از گذر از این محدوده ی مقاومتی در صورتی که قدرت در سهم دیده شود برای شکستن این مقاومت بصورت پله ای وارد سهم میشوند. 

از نظر ایچی موکو سهم در تایم فریم روزانه اکنون یک فشردگی بین کیجونسن و تنکانسن و مویینگ ۱۷ دیده میشود که در صورت کراس و گارد صعودی میتوان انتظار صعود از سهم داشت.

اما هنوز کندل ها در زیر ابر کوموی نزولی قرار دارند که یک شرایط ایده آل برای سهم از نظر ایچی نمی باشد. 

در صورتی که سهم بالاس بتواند در بالای محدوده ی ۴۴۴۲۴ تا ۴۵۸۵۰ بتواند تثبیت شود میتواند تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده ی ۵۰۹۲۰ تا ۵۲۴۳۴ رشد کند.

تحلیل بالاس

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.