تحلیل تکنیکال سهم شکربن 8 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم شکربن
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم شکربن ۸ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم شکربن ۸ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم شکربن ۸ مهر ۱۴۰۰ سهم شکربن از زیرگروه محصولات شیمیایی که با توجه به سبزپوش بودن اکثر نمادهای این گروه، این سهم نتوانسته رشد خوبی در روزهای اخیر داشته باشد. سهم شکربن یک واگرایی منفی قیمت با RSI دارد که به وضوح قابل مشاهده است و بنظر…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم شکربن ۸ مهر ۱۴۰۰

سهم شکربن از زیرگروه محصولات شیمیایی که با توجه به سبزپوش بودن اکثر نمادهای این گروه، این سهم نتوانسته رشد خوبی در روزهای اخیر داشته باشد.

سهم شکربن یک واگرایی منفی قیمت با RSI دارد که به وضوح قابل مشاهده است و بنظر می آید سهم کمی اصلاح نیاز داشته باشد تا بتواند سقف قیمتی خود را بشکند

این سهم همانطور که در چارت می بینید در یک محدوده حمایت و مقاومت در حال رنج زدن است و نتوانسته مقاومت خود را بعد از چند بار برخورد بشکند .

سهم اکنون در محدوده مقاومتی ۱۲۹۹۶۴ تا ۱۳۵۵۳۶ می باشد که فعلا قدرتی در سهم برای گذر از مقاومت دیده نشده.

در صورتی که سهم بتواند این محدوده مقاومتی را پشت سر بگذارد میتواند تا محدوده ی ۱۴۴۱۲۶ تا ۱۴۷۴۲۱ حرکت کند اما اگر این محدوده مقاومتی را نتواند رد کند اولین محدوده حمایتی که تا آنجا امکان اصلاح دارد محدوده ی قیمتی ۱۱۸۱۳۲ تا ۱۲۲۸۹۲ می باشد.

کندل های سهم شکربن بر بالای ابر صعودی در تایم فریم روزانه در حرکت است و اگر بتواند همچنان بر فراز این ابر حرکت کند در بلندمدت میتوان گفت سهم روند صعودی دارد.

می دانیم در روند صعودی نیز نزول ها و اصلاح هایی داریم پس نزول های کوتاه مدت در دل روند صعودی بلند مدت نه تنها نشان از تغییر روند نیست بلکه لازمه ی حرکتی قدرتمند در سهم است.

از نظر چینش و گارد اجزای ایچی موکو در تایم فریم روزانه فعلا در حالت ایده آلی قرار ندارد و روند کوتاه مدت سهم در حالت صعودی پیش بینی نمی شود.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم لپارس 10 شهریور 1400

بنظر می آید سهم برای حرکت صعودی قدرتمند و گذر از مقاومت هایش، نیاز به قدرت بیشتری دارد که فعلا در سهم دیده نشده.

سهم شکربن در ۶ مهرماه گزارشی از تولید و فروش خود ارائه داد که نشان داد این سهم در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ حدود ۴۷۴ میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست اورده است.

ضمنا مقدار تحقق یافته ی سود پیش بینی شده ۳ ماه ی این سهم در پایان مرداد ۲۰۰۱ ریال بوده.

تابلوی سهم شکربن در روز معاملاتی قبل از این قرار بود که قدرت فروشنده بالاتر یعنی سرانه ی خرید هر حقیقی  ۱۵ میلیون و سرانه ی فروش هر حقیقی ۲۲ میلیون بوده همچنین سهم با خروج پولی حدود ۱.۹ میلیارد مواجه بوده که در این نقطه ی مقاومتی این دو آیتم قابل توجه هست.

برای خرید از این سهم و یا کم کردن میانگین توصیه میشود اجازه دهید سهم اصلاح خود را انجام دهد و در صورتی که حمایت قوی در سهم دیده شد در حرکت سهم میتوان وارد شد. ضمنا به دید میان مدت و یا بلند مدت خرید یکجا توصیه نمیشود.

 

شکربنDaily

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.