تحلیل تکنیکال سهم مفاخر 24 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم مفاخر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم مفاخر ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم مفاخر ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم مفاخر ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی سهم مفاخر میپردازیم برای سرمایه گذاری بهتر و سوددهی بالاتر متن زیر را به دقت مطالعه کنید: چند مورد از فیلترهای کاربردی بورس ایران فیلتر حجم مبنای کم با پتانسیل رشد زیاد و هم چنین قرار گرفتن…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم مفاخر ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی سهم مفاخر میپردازیم برای سرمایه گذاری بهتر و سوددهی بالاتر متن زیر را به دقت مطالعه کنید:

چند مورد از فیلترهای کاربردی بورس ایران فیلتر حجم مبنای کم با پتانسیل رشد زیاد و هم چنین قرار گرفتن در روند صعودی و در آستانه ی صف خرید شدن می باشد. سهم مشترک در تمامی این فیلترها سهم مفاخر بوده.

سهم مفاخر بعد از قرار گرفتن در یک روند صعودی، اخیرا بین یک سطح مقاومتی و حمایتی در نوسان و رنج زدن است. در مقاومت ها توان گذر از آن را نداشته و در حمایت ها کندل های حمایتی دیده می شود.

سهم مفاخر اکنون در یک محدوده حمایتی قیمتی ۴۹۸۲۵ تا ۵۰۸۹۲ می باشد، در صورتی که در این محدوده سهم حمایت شود،می تواند به  سمت مقاومت اول خود یعنی محدوده ی قیمتی ۵۳۶۱۸ تا ۵۴۴۴۸ حرکت کند و در صورتی که بالای این محدوده مقاومتی تثبیت شود می تواند به سمت مقاومت دوم خود یعنی محدوده ی مقاومتی ۵۷۰۵۵ تا ۵۸۴۷۸ حرکت کند.

لازم به ذکر است در صورتی که این سهم در محدوده ی حمایتی کنونی حمایت نشود می تواند تا محدوده ی حمایتی بعدی یعنی حدود قیمتی ۴۵۳۲۱ تا ۴۶۹۸۰ پایین بیاید. ضمنا سهم در صورت گذر از مقاومت های ذکر شده و کندل تثبیت بالای محدوده ی مقاومتی دوم می تواند تا تارگت اول خود یعنی محدوده ی ۶۶۱۸۲ تا ۶۷۴۸۶ حرکت کند.

سهم مفاخر در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور  از قدرت خریدار بالا و ورود پول زیادی همراه بوده که در این نقطه ی حمایتی میتواند عامل موثری باشد اما معاملات سهم در دو روز آینده مشخص میکند سهم در این محدوده آیا بطور قطعی حمایت شده یا خیر.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال های وب | ۲۸ اسفند ۹۸

سهم مفاخر علاوه بر محدوده ی حمایت استاتیک یک حمایت کیجونسن روزانه دارد که میتواند حمایت معتبری باشد.

سهم مفاخر در روزهای پایانی مرداد گزارشی مبنی بر درآمد این شرکت در ۵ ماهه اخیر منتشر کرد که حاکی از درآمد ۴۳ میلیاردی این سهم بوده. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این گزارش به سایت کدال مراجعه فرمایید.

برای خرید جدید و یا کم کردن میانگین در این سهم باید تحرکات سهم در روزهای آینده را به شدت تحت نظر داشت و در صورت تداوم روند مثبت در این سهم میتوان با توجه به استراتژی شخصی مبنی بر هدف نوسانگیری و یا هدف بلندمدت درباره ی ورود یا خروج از سهم با حفظ مدیریت سرمایه تصمیم گیری کرد.

مفاخر تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.