تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع 24 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم دتوزیع
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع شهریور ۱۴۰۰ سهم دتوزیع از زیرمجموعه ی مواد دارویی که اخیرا تحت تاثیر شاخص گروه خود حرکت می کند و هم بستگی زیادی با شاخص گروه مواد دارویی دارد. این شاخص چند روز در اصلاح بوده و در  دو روز معاملاتی قبل در یک محدوده حمایتی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم دتوزیع شهریور ۱۴۰۰

سهم دتوزیع از زیرمجموعه ی مواد دارویی که اخیرا تحت تاثیر شاخص گروه خود حرکت می کند و هم بستگی زیادی با شاخص گروه مواد دارویی دارد. این شاخص چند روز در اصلاح بوده و در  دو روز معاملاتی قبل در یک محدوده حمایتی حمایت شده و بنظر میآید مجدد شروع به رشد کرده.

این سهم با توجه به قانون اخیر بورس مبنی بر افشای املاک شرکتها، به تازگی لیست املاک و ساختمان شرکت خود را افشا نمود که اطلاعات تکمیلی آن را میتوان از سایت کدال دریافت کرد.

سهم دتوزیع با شروع رشد شاخص هم گروه خود نیز در یک محدوده حمایتی که در شکل ترسیم شده مورد حمایت قرار گرفته و در  دو روز معاملاتی قبل تابلوی خوبی از سهم به جا گذاشته شد.

سهم دتوزیع بعد از برخورد با محدوده ی مقاومتی ۳۹۷۵۸ تا ۴۰۶۱۶ متاسفانه از طرفی با اصلاح شاخص هم گروه خود مواجه شدو از طرفی قدرت لازم برای گذر از این محدوده مقاومتی در سهم دیده نشد بنابراین سهم به اصلاح رفت.

سهم دتوزیع اولین محدوده ی حمایتی آن ۳۳۲۴۱ تا ۳۴۵۲۷ بود که در این محدوده در دو روز معاملاتی قبل حمایت در سهم دیده شد و با توجه به اینکه سهم در روز ۳شنبه و ۴ شنبه ۲۴ و ۲۵ شهریور با قدرت خریدار و ورود پول همراه  بود حمایت را در این سهم قدرتمندتر کرد.

این سهم در صورتی که این محدوده ی حمایتی را از دست بدهد تا محدوده حمایتی ۲۸۶۹۵ تا ۳۰۱۵۳ امکان اصلاح وجود دارد و در صورتی که در این محدوده ای که حمایت شده با همین قدرت پیش رود می تواند تا محدوده مقاومتی پیش روی خود  یعنی محدوده ی ۳۹۸۴۴ تا ۴۰۵۳۰ که قبلا نتوانسته از آن عبور کند پیش رود

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال خموتور | 3 خرداد 99

تارگت اول سهم بعد از گذر از مقاومت اولی که دارد میتواند محدوده ی ۴۶۱۰۵ تا ۴۶۸۷۷ باشد.

از نظر تکنیکال درباره ی این سهم اینگونه میتوان گفت که بصورت فرکتالی از تایم فریم پایین تا تایم فریم روزانه کیجونسن در زیر کندل ها و تنکانسن در حال چینش بر زیر کندل ها است که در صورت گارد صعودی و حرکت کندل بر بالای ابر کوموی صعودی می توان انتظار روند صعودی در میان مدت و بلند مدت از این سهم داشت.

دتوزیع تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.