تحلیل تکنیکال سهم کلر 19 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم کلر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم کلر ۱۹ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم کلر ۱۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم کلر ۱۹ مهر ۱۴۰۰ سهم کلر با ۳۲۷ میلیون برگ حجم از سهم های به نسبت بزرگ بازار فرابورس به حساب می آید. این سهم در فیلتر پتانسیل رشد زیاد و قرار گرفتن در روند صعودی قرار گرفته که میتواند مورد انتخاب گروه های نوسان گیری باشد.…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم کلر ۱۹ مهر ۱۴۰۰

سهم کلر با ۳۲۷ میلیون برگ حجم از سهم های به نسبت بزرگ بازار فرابورس به حساب می آید.

این سهم در فیلتر پتانسیل رشد زیاد و قرار گرفتن در روند صعودی قرار گرفته که میتواند مورد انتخاب گروه های نوسان گیری باشد.

این سهم طبق تصویر که مشاهده می کنید در یک روند صعودی قرار گرفته که خط روند آن ترسیم شده است.

در حال حاضر این سهم در حال شکل دادن یک خط روند جدید با شیب تندتری است.

سهم کلر در مدت ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۱۸۶ میلیارد تومان درآمد فروش محصولات خود به دست آورد.

همچنین این سهم در شهریور ماه فهرست زمین و ساختمان شرکت را منتشر نمود که جزییات آن را میتوان در سایت کدال مورد بررسی قرار داد.

سهم کلر اکنون در یک محدوده مقاومتی ۱۳۰۲۶۷ تا ۱۳۲۸۳۳ قرار دارد که در صورت شکست این مقاومت میتواند تا محدوده مقاومتی ۱۴۰۵۲۵ تا ۱۴۲۵۱۹ حرکت کند و تارگت بعدی آن در صورت تثبیت بالای محدوده مقاومتی دومش میتواند محدوده ی قیمتی ۱۶۱۲۶۰ تا ۱۶۵۲۴۷  باشد.

اما در صورتی که سهم نتواند از محدوده مقاومتی که اکنون با آن درگیر است گذر کند میتواند تا محدوده ی حمایتی ۱۲۲۱۸۴ تا ۱۲۳۷۷۹ اصلاح کند.

تابلوی سهم کلر دیروز و امروز با قدرت خریدار بالای ۲ و ورود پول بالای ۱ میلیارد همراه بوده و امروز نیز با رنج مثبت همراه بود که توانست پایانی بالای مثبت ۳ را ثبت کند.

از نظر ایچی موکو در تایم فریم روزانه، کندل ها بر فراز ابر کوموی صعودی شکل گرفته اند و کیجونسن و تنکانسن توانستند در چینشی ایده آل قرار گیرند اما گارد این دو در حالت صعودی نیست و در صورتی که بتواند گارد ایده آل بگیرد میتوان روند کوتاه مدت و میان مدت آن را صعودی ارزیابی کرد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال وآذر | 30 تیر 99

در حال حاضر خرید در محدوده فعلی پیشنهاد نمی شود. در صورتی که بتواند این محدوده مقاومتی را پشت سر بگذارد خرید یک پله و خرید سنگین تر در پله ی بعدی را در تثبیت کندل در بالای محدوده ی مقاومتی ۱۴۰۵۲۵ تا ۱۴۲۵۱۹ انجام داد.ضمن اینکه مدیریت سرمایه در محدوده های ورود و خروج الزامی است.

پروژه تحلیل 5

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.