تحلیل تکنیکال سهم قشیر 19 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم قشیر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم قشیر ۱۹ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم قشیر ۱۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم قشیر ۱۹ مهر ۱۴۰۰ سهم قشیر طبق تصویری که در زیر ملاحضه میکنید، اکنون در یک روند نزولی قرار دارد که هنوز به علت عدم شکست این خط روند، نمی توان گفت این روند نزولی به اتمام رسیده. سهم قشیر با ۳۳۰ میلیون برگ حجم از زیرگروه…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم قشیر ۱۹ مهر ۱۴۰۰

سهم قشیر طبق تصویری که در زیر ملاحضه میکنید، اکنون در یک روند نزولی قرار دارد که هنوز به علت عدم شکست این خط روند، نمی توان گفت این روند نزولی به اتمام رسیده.

سهم قشیر با ۳۳۰ میلیون برگ حجم از زیرگروه قند و شکر از شرکت های کوچک بازار بورس به حساب می آید.

این سهم به دنبال شاخص گروهش حرکت میکند و هم بستگی مثبت با شاخصش دارد به این معنا که شاخص گروه قند و شکر زودتر اصلاح میکند یا حرکت میکند و بعد سهم قشیر به دنبال آن با تاخیر اصلاح و یا حرکت میکند.

سهم قشیر در اوایل مهر ماه لیست زمین و ساختمان خود را منتشر کرد که میتوان جزییات آن را در سایت کدال مطالعه کرد.

شرکت تولیدی قند شیروان قوچان در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۱۲۷ میلیارد تومان درآمد به دست آورد. این شرکت در شهریور ماه افزایش سرمایه ۱۳۶ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها داشت که سهم توانست خود را به قیمت قبل از افزایش سرمایه اش برساند.

سهم قشیر در چند روز اخیر تابلوی خوبی داشت و با ورود پول و قدرت خریدار همراه بود. اما دیروز و امروز سهم با خروج پول همراه بود و امروز با وجود قدرت خریدار سهم به صف فروش نشست.

این سهم اکنون در یک محدوده مقاومتی ۲۲۴۹۹ تا ۲۳۹۳۵ قرار گرفته و هنوز نتوانسته این سطح را بشکند.

در صورتی که بتواند از این سطح مقاومتی عبور کند میتوان انتظار داشت تا سطح مقاومت بعدی یعنی محدوده ی مقاومتی ۲۷۸۰۱ تا ۲۸۵۷۴ حرکت کند و در صورتی که سهم نتواند از محدوده مقاومتی پیش روی خود بگذرد میتواند تا محدوده ی حمایتی ۱۹۶۲۷ تا ۲۰۰۶۹ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد قپیرا 3 شهریور1400

(سایر محدوده های حمایتی و مقاومتی داحل تصویر رسم شده است.)

سهم قشیر اکنون علاوه بر اینکه در یک محدوده مقاومتی قرار دارد، در یک محدوده ی پرایس اکشنی مهم نیز قرار گرفته و علاوه بر آن اصلاح شاخص گروه نیز در تضعیف این سهم برای حرکت نیز نقش داشته.

از نظر ایچی موکو در تایم فریم روزانه سهم در بالای ابر کوموی صعودی شکل گرفته و هم چنین کیجونسن و تنکانسن در یک چینش ایده آل قرار دارند اما گارد کیجونسن بصورت خط افقی است که نشان از رنج بودن این سهم در محدوده فعلی می باشد. زمانی که کیجونسن نیز گارد صعودی بگیرد میتوان گفت روند سهم در میان مدت میتواند صعودی باشد.              

اگر در تایم فریم ۱ ساعته وارد شویم و سهم را از نظر ایچی موکو بررسی کنیم میتوان گف چینش و گارد اجزای ایچی موکو ایده آل نیست و در کوتاه مدت روند سهم رنج است .

در صورتی که تصمیم به خرید این سهم و یا کم کردن میانگین دارید پیشنهاد میشود اجازه دهید سهم این محدوده مقاومتی را پشت سر بگذارد و با تثبیت کندل در بالای این محدوده میتوان با رعایت مدیریت سرمایه یک پله وارد سهم شد و یا میانگین کم کرد.

 

پروژه تحلیل2

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.