تحلیل تکنیکال نماد خراسان 25 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
نماد خراسان
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد خراسان ۲۵ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد خراسان ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال نماد خراسان ۲۵ مهر ۱۴۰۰ نماد خراسان از زیرمجموعه ی محصولات شیمیایی با بیش از ۱.۵ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ میانی بازار دوم بورس به حساب می آید. سهم خراسان امروز با قدرت فروشنده و خروج پول بیش از ۲ میلیارد همراه بود. همچنین سهم…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد خراسان ۲۵ مهر ۱۴۰۰

نماد خراسان از زیرمجموعه ی محصولات شیمیایی با بیش از ۱.۵ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ میانی بازار دوم بورس به حساب می آید.

سهم خراسان امروز با قدرت فروشنده و خروج پول بیش از ۲ میلیارد همراه بود. همچنین سهم با فروش حقوقی ها در این روز برخوردار بود که حمایت زیادی در سهم دیده نشد.

طبق گزارش منتشر شده از شرکت پتروشیمی خراسان، این شرکت در ۶ ماهه منتهی به  شهریور ۱۴۰۰ مبلغ ۷۵۸۰ ریال برای هر سهم سود محقق کرده است.

که رشد ۱۶۵ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد. گفتنی است که سود ۳ ماهه اول ۳۰۶۱ ریال و سود سه ماهه دوم ۴۵۱۹ ریال می باشد.

همچنین درآمدهای عملیاتی ۶ماهه ۱۸۷درصد و سود عملیاتی ۱۸۰درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است.

همانطو که در چارت مشاهده می کنید RSI نشان می دهد سهم به یک محدوده اشباع خرید وارد شده که  بنظر می آید نیاز به کمی اصلاح در این محدوده داشته باشد تا بتواند انرژی لازم برای شکستن مقاومت را کسب کند.

سهم خراسان بعد از رشد زیادی که اخیرا داشته اکنون به یک محدوده مقاومتی بسیار مهم که محدوده قیمتی ۱۲۰۵۴۰ تا ۱۲۶۶۴۱ می باشد در صورت گذر از محدوده ی مذکور و تثبیت کندل در بالای آن میتواند تا تارگت بعدی یعنی محدوده ی ۱۵۱۹۲۰ تا ۱۵۴۰۹۹ حرکت کند و در صورتی که نتواند محدوده مقاومتی خود را پشت سر بگذارد میتواند تا محدوده حمایتی ۱۰۷۰۱۵ تا ۱۱۰۴۲۴ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال اخابر | 9 اردیبهشت 99

از نظر ایچی موکو سهم بر بالای یک ابر کوموی صعودی در حال حرکت اصت که میتواند در این نقطه نوید بخش روند صعودی بلند مدت برای این سهم باشد.

همچنین کیجونسن و تنکانسن در تایم فریم روزانه در حالت استاندارد قرار دارد اما این اجزا در تایم فریم ۱ ساعته در حال حاضر در حالت افقی قرار دارند که میتواند نشانه ی روند رنج نیز باشد.

سهم در صورت عدم حمایت در این نقطه میتواند بصورت فرکتالی عمل کند به این معنا که تایم فریم روزانه نیز اجزای ایچی موکو از حالت استاندارد خارج شود و تا شکل گیری استاندارد مجدد این اجزا انتظار صعود و گذر از مقاومت در چارت نمیتوان داشت.

برای خرید جدید یا کم کردن میانگین در این محدوده توصیه نمی شود. بهتر است اجازه دهید سهم تکلیف خود را در برخورد با این مقاومت مشخص  کند و در صورت اصلاح در محدوده ی حمایتی به شرط حمایت میتوان یک پله وارد شد و در صورت گذر از مقاومت با تثبیت کندل در تایم فریم روزانه میتوان یک  پله خرید، با رعایت مدیریت سرمایه انجام داد.

 

پروژه تحلیل 6

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.