تحلیل تکنیکال سهم خراسان 12 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم خراسان 12 مهر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم خراسان ۱۲ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم خراسان ۱۲ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم خراسان ۱۲ مهر ۱۴۰۰ سهم خراسان ۱۲ مهر از سهم های پتروشیمی بازار ک اخیرا سهم با رشد خوبی همراه بوده و در طی ۱۰ روز گذشته توانسته ۳۰درصد سود به سهامداران خود بدهد. سهم خراسان در یک روند صعودی قرار گرفته که بعد از اصلاح در…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم خراسان ۱۲ مهر ۱۴۰۰

سهم خراسان ۱۲ مهر از سهم های پتروشیمی بازار ک اخیرا سهم با رشد خوبی همراه بوده و در طی ۱۰ روز گذشته توانسته ۳۰درصد سود به سهامداران خود بدهد.

سهم خراسان در یک روند صعودی قرار گرفته که بعد از اصلاح در روند صعودی توانسته یک حرکت شارپ داشته باشد.

این سهم به تازگی از محدوده ی مقاومت خط فیبو گذر کرده اما هنوز کندل تثبیت بالای این محدوده یعنی محدوده ی قیمتی ۹۹۵۸۲ تا ۱۰۰۱۷۳ نزده و نمی توان بطور قاطع گفت مقاومت قبل خود را پشت سر گذاشته.

سهم خراسان اکنون به یک مقاومت بسیار مهم با هم پوشانی خطوط مقاومت و فیبو برخورد کرده که ریسک حرکت سهم را بالا برده. در صورتی که سهم بتواند  در بالای محدوده مقاومتی ۱۰۴۶۰۱ تا ۱۱۰۲۱۰ تثبیت شود میتواند تا تارگت بعدی خود یعنی ناحیه ی قیمتی ۱۱۹۶۵۷ تا ۱۲۵۲۶۷ حرکت کند.

در صورتی که نتواند از این مقاومت گذر کند میتوان انتظار اصلاح تا محدوده ی حمایتی ۹۲۷۹۲ تا ۹۴۵۶۴ داشت.

سهم خراسان در هفته ی گذشته لیست زمین و ساختمان خود را منتشر نمود که وضعیت دارایی های این سهم را میتوان در کدال مشاهده کرد.

همچنین شرکت پتروشیمی خراسان در ۶ ماهه منتهی به شهریور از فروش محصولات خود ۲۰۶۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ ۶۱۷ میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد.

گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ۶ ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸۹درصد رشد داشته است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم هجرت 1 مهر 1400

از نظر ایچی موکویی سهم خراسان را میتوان بدین صورت بیان کرد که کیجونسن و تنکانسن سهم از همان ده روز گذشته هم در تایم فریم ۱ ساعته و هم در تایم فریم روزانه در موقعیت ایده آل چینش و گارد صعودی قرار گرفت که انتظار میرفت این سهم در کوتاه مدت و میان مدت صعودی باشد که این امر نیز محقق شد.

در حال حاضر سهم علاوه بر آنکه در یک مقاومت مهم قرار دارد، سهم در یک محدوده پرایس اکشنی مهم نیز قرار گرفته که در گذشته نتوانسته این محدوده را پشت سر بگذارد و باید دید آیا این بار توان حرکت از این محدوده را دارد یا خیر.

از نظر تابلوی سهم امروز ۱۲ مهر سهم با قدرت خریدار ۱.۴ و ورود پول ۱۹.۹ میلیاردی همراه بود و ضمنا سهم حجم مشکوکی بیش از ۴ برابر میانگین حجم ماه خورده. همچنین در این محدوده مقاومتی فروش بیش از ۶۰ درصد حقوقی ها نیز قابل توجه است.

برای خرید جدید در این سهم در محدوده فعلی پیشنهاد نمی شود و در صورتی که از سود ۳۰ درصدی سهم شخصی بهره برده است پیشنهاد میشود سیو سود داشته باشد و اگر استراتژی شخص مبنی بر نوسانگیری و کوتاه مدتی بوده خروج از سهم در این محدوده پیشنهاد میشود و در صورتی ک توانست این محدوده مقاومتی را پشت سر بگذارد میتوان مجدد وارد این سهم شد و ریسک ماندن در این محدوده را متحمل نشد.

قابل ذکر است اکنون سهم در محدوده اشباع خرید طبق اندیکاتور RSI قرار دارد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال حبندر | 24 شهریور 99

پروژه تحلیل 3

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.