تحلیل تکنیکال سهم خنصیر 11 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم خنصیر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم خنصیر ۱۱ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم خنصیر ۱۱ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم خنصیر ۱۱ مهر ۱۴۰۰ سهم خنصیر از زیرمحموعه ی خودرو که مستقل از گروه خود و لیدر گروه عمل کرده به این معنا که سهم هم بستگی با شاخص گروهش نداشته و بعد از افزایش سرمایه توانسته مقاومت های خود را پشت سر بگذارد و به سمت…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم خنصیر ۱۱ مهر ۱۴۰۰

سهم خنصیر از زیرمحموعه ی خودرو که مستقل از گروه خود و لیدر گروه عمل کرده به این معنا که سهم هم بستگی با شاخص گروهش نداشته و بعد از افزایش سرمایه توانسته مقاومت های خود را پشت سر بگذارد و به سمت اهدافش در حرکت است.

سهم خنصیر  در فیلتر در آستانه ی صف خرید و پتانسیل رشد زیاد قرار گرفته و بعد از به صف خرید نشستن سهم خودرو، این سهم نیز بعد از نوسانات مثبتی ک داشت توانست به صف خرید  بنشیند.

همانطور که در چارت سهم می بینید سهم در یک محدوده حمایت بوده که مورد حمایت قرار گرفته و به سمت اهداف خود حرکت کرد. در صورتی که بتواند همچنان پر قدرت رشد کند، تارگت اول سهم محدوده ی قیمتی ۳۱۱۵۹ تا ۳۴۹۹۴ می باشد.

شرکت مهندسی نصیر ماشین در مدت ۶ ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۰ حدود ۶۵ میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست آورد.

تابلوی خنصیر امروز سرانه ی خرید هر هر حقیقی ۲۹ میلیون و سرانه ی فروش هر حقیقی ۴۴ میلیون بوده که می توان گفت قدرت فروشنده ی سهم بالاتر بوده. ضمنا امروز ورود پول به سهم ۴.۸ میلیارد بوده .

از نظر ایچی موکو هم در تایم فریم ۱ ساعته و هم در تایم فریم روزانه اجزای ایچی یعنی کیجونسن و تنکانسن در چینش و گارد صعودی ایده آل قرار دارد. و میتوان گفت روند سهم در کوتاه مدت و میان مدت صعودی می باشد.

سهم خنصیر اکنون در یک روند صعودی قرار دارد که بصورت تقریبا شارپ بالا رفته که باید حتما ریسک سهم را در این محدوده مد نظر داشت.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم توریل 22 آبان 1400

برای خرید جدید در این سهم باید با احتیاط عمل کرد و باید مدیریت سرمایه را به شدت مد نظر قرار داد.در صورتی که از این سهم قبلا داشته اید و رشد این سهم شامل حال شما شده پیشنهاد میشود سیو سود بر روی این سهم انجام دهید.

پروژه تحلیل 2

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.