تحلیل تکنیکال سهم حسینا 13 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم حسینا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم حسینا ۱۳ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم حسینا ۱۳ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم حسینا ۱۳ مهر ۱۴۰۰ سهم حسینا یا همان شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا از زیرگروه حمل و نقل با ۵۰۰ میلیون برگ حجم از سهم های بازار اول فرابورس می باشد. سهم حسینا در یک روند نزولی قرار داشت که کم کم شیب این روند…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم حسینا ۱۳ مهر ۱۴۰۰

سهم حسینا یا همان شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا از زیرگروه حمل و نقل با ۵۰۰ میلیون برگ حجم از سهم های بازار اول فرابورس می باشد.

سهم حسینا در یک روند نزولی قرار داشت که کم کم شیب این روند نزولی کاهش پیدا کرد و اخیرا در حال درجا زدن بوده و هنوز نتوانسته وارد یک روند صعودی قرار بگیرد.

به گزارش کدال نگر این شرکت لیست زمین و ساختمان خود را منتشر نموده. ضمنا سهم حسینا در مدت ۶ ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۰ حدود ۵۰۵ میلیارد تومان درآمد به دست آورده.

در نیمه ی اول شهریور ماه شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا اعلام نمود در مناقصه و واگذاری و حق بهره برداری از پایانه شماره ۲ کالای عمومی بندر شهید رجایی به صورت اجاره به مدت ۵ سال به منظور ارائه خدمات بندری به محموله های عمومی وارده، صادره، ترانزیت خارجی، کاپوتاژ مرجوعی وارده به بندر شهید رجایی از طریق دریایی و خشکی در محدوده پایانه شرکت کرده است.

سهم حسینا اکنون در یک محدوده حمایتی قیمتی ۴۷۹۲۹ تا ۵۰۴۸۳ قرار دارد که یک حمایت معتبر برای سهم به حساب می آید و چند روزی در این محدوده در حال درجا زدن بوده و بنظر می آید سهم در این محدوده حمایت شده  و به اولین محدوده مقاومتی خود یعنی محدوده ۵۲۹۷۸ تا ۵۳۷۹۴ برخورد کرده است.

در صورتی که سهم بتواند در بالای این محدوده مقاومتی ک با آن برخورد کرده کندل تثبیت بزند و از آن گذر کند میتوان انتظار داشت تا محدوده ی قیمتی ۶۷۳۵۴ تا ۶۹۱۵۱ رشد کند و در صورتی که نتواند از این مقاومت گذر کند به محدوده حمایتی قبلی خود باز میگردد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد فخوز | 14 مهر ۹۹

(محدوده های حمایتی و مقاومتی سهم در تصویر ترسیم شده است)

سهم از نظر ایچی موکو در تایم فریم ۱ ساعته چینش کیجونسن و تنکانسن در زیر کندل ها شکل گرفته اما هنوز گارد صعودی در این اجزا اتفاق نیوفتاده.

همچنین در تایم فریم روزانه سهم ، کیجونسن  در حال تلاش برای شکل گیری در زیر کندل هاست و در صورت شکل گیری ایده آل اجزای ایچی میتوان به صعودی بودن سهم و تاچ کردن اهدافش امید بیشتری داشت.

سهم حسینا در روز معاملاتی قبل رنج مثبت میزد و در پایان بازار توانست به صف خرید بنشیند. این سهم با قدرت خریدار ۱.۱۴ و خروج پول نیز همراه بود.

در صورتی که قصد خرید جدید و یا کم کردن میانگین در این سهم دارید پیشنهاد میشود اجازه دهید در بالای محدوده مقاومتی فعلی کندل تثبیتی زده شود و در حرکت به سمت تارگت اولش، خرید پله ای(براساس استراتژی شخصی خود) انجام دهید.

پروژه تحلیل 4

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.