تحلیل تکنیکال سهم قپیرا 6 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم قپیرا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم قپیرا ۶ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم قپیرا ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم قپیرا ۶ آبان۱۴۰۰ سهم قپیرا از زیرمجموعه ی قند وشکر در روز معاملاتی چهارشنبه ۵ آبان توانست با رنج مثبت و ورود پول ۱۸ میلیونی به معاملات پایان هفته ی خود پایان دهد. سهم قپیرا در این روز معاملاتی با سرانه ی خرید ۱۲ میلیونی و سرانه…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم قپیرا ۶ آبان۱۴۰۰

سهم قپیرا از زیرمجموعه ی قند وشکر در روز معاملاتی چهارشنبه ۵ آبان توانست با رنج مثبت و ورود پول ۱۸ میلیونی به معاملات پایان هفته ی خود پایان دهد.

سهم قپیرا در این روز معاملاتی با سرانه ی خرید ۱۲ میلیونی و سرانه ی فروش ۵ میلیونی توانست قدرت خریداری بیش از ۲ برای خود ثبت کند.

سهم قپیرا در مدت ۳ ماهه منهی به مهرماه ۱۴۰۰، حدود ۷۹ میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست آورد که ۶۱ میلیارد آن متعلق به فروش مهر ماه بوده که فروش نسبتا خوبی را در این ماه داشته که روند صعودی بوده است.

همچنین این شرکت در در مدت ۲ ماهه منتهی به شهریورماه حدود ۱۸ میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست آورد

شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر فهرست املاک و مستغلات خود را ارائه کرد که می توان جزییات آن را در سایت کدال در قسمت گزارشات مورد بررسی قرار داد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید مدتی است که سهم قپیرا بر روی یک محدوده حمایتی در حال رنج زدن است و هنوز نتوانسته با قدرت در این محدوده مورد حمایت قرار گیرد و از طرفی نتوانسته این سطح را بشکند که نشان از محکم بودن این سطح می باشد که در صورت حمایت در این محدوده میتوان گفت پرتاب قیمتی به نسبت خوبی میتواند اتفاق بیوفتد.

در صورتی که بتواند سهم قپیرا در محدوده حمایتی فعلی یعنی محدوده قیمتی ۸۲۸۹ تا ۸۶۹۵ مورد حمایت قرار گیرد می توان انتظار داشت تا محدوده مقاومتی ۹۲۶۳ تا ۹۳۵۳ حرکت کند و در صورتی که نتواند در محدوده حمایتی مذکور مورد حمایت قرار گیرد و این سطح حمایتی شکسته شود و یک کندل تثبیت در زیر این سطح تشکیل شود میتوان انتظار داشت این سهم تا محدوده حمایتی بعدی یعنی محدوده قیمتی ۷۶۳۰ تا ۷۷۴۸ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال آپ | ۱۱ فروردین ۹۹

سایر سطوح حمایتی و مقاومتی سهم نیز در تصویر رسم شده است.

به نظر می آید سهم قپیرا در یک روند رنج در تایم فریم ۱ ساعته قرار گرفته که در این تایم فریم کندل ها بر فراز ابر کومو شکل گرفته اند و کییجونسن بصورت فلت قرار دارد که نشان از رنج بودن این سهم در حال حاضر است.

در تایم فریم روزانه کندل ها بر روی ابر کوموی صعودی قرار دارند و کیجونسن در تنکانسن در چینشی مناسب اما گاردی غیر ایده آل دارد که مبنی بر روند رنج در این مدت است.

در صورتی که در این سهم تصمیم به کم کردن میانگین و یا خرید جدید به دید میان مدت دارید پیشنهاد میشود اجازه دهید تکلیف سهم در این محدوده حمایتی مشخص شود و در صورت برگشت قیمت و حمایت قوی در این محدوده می توان بصورت پله ای در این سطح وارد شد.

اما از این سهم بنظر می آید نوسانگیرها بصورت روزانه نوسانگیری میکنند که برای اینکار هم لازم است بازی بازیگر سهم را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهید که از بازیگر رکب نخورید.

 

پروژه تحلیل 11

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.