تحلیل تکنیکال سهم هجرت 1 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم هجرت
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم هجرت ۱ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم هجرت ۱ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم هجرت ۱ مهر ۱۴۰۰ سهم هجرت از زیرگروه مواد دارویی است که اکنون در یک سطح حمایتی قرار دارد. این سطح حمایتی علاوه بر اینکه یک سطح حمایت استاتیک می باشد می توان از آن بعنوان سطح حمایت داینامیک خط روند نیز نام برد که قدرت این…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم هجرت ۱ مهر ۱۴۰۰

سهم هجرت از زیرگروه مواد دارویی است که اکنون در یک سطح حمایتی قرار دارد. این سطح حمایتی علاوه بر اینکه یک سطح حمایت استاتیک می باشد می توان از آن بعنوان سطح حمایت داینامیک خط روند نیز نام برد که قدرت این سطح را بیشتر می کند.

سهم هجرت در تاریخ ۲۳ شهریور لیست جزئیات زمین و ساختمان خود را افشا کرد و میتوان در اطلاعیه های کدال این سهم، در اینباره بیشتر مطالعه کرد.

این سهم در مدت ۵ ماهه نخست ۱۴۰۰، حدود ۲۵۶۲ میلیارد تومان درآمد فروش محصولات داشته که جزئیات گزارش تولید و درآمد این شرکت در کدال گذاشته شده.

لازم به ذکر است که سهم هجرت در صورت های مالی دوره ی ۳ ماهه ی خود در مرداد ماه سود تحقق یافته ی خود را ۶۸۷ ریال اعلام کرد. 

سهم هجرت با شاخص گروه دارویی هم بستگی مثبت دارد که یکی از دلایل اصلاح این سهم میتواند اصلاح شاخص گروه دارویی باشد.

سهم هجرت در حال حاضر در محدوده ی حمایتی ۳۱۶۳۷ تا ۳۲۸۵۱ می باشد که در صورت عدم حمایت در این محدوده میتواند تا محدوده ی ۲۴۲۶۱ تا ۲۵۹۴۲ اصلاح کند و در صورتی که در سهم در این محدوده بخوبی حمایت شود میتوان انتظار داشت تا محدوده ی مقاومتی ۴۱۶۲۸ تا ۴۲۸۴۲ به پیش رود. محدوده ی مقاومتی بعدی سهم نیز در شکل ترسیم شده است.

تابلوی سهم در روزهای اخیر نشان از خروج پول و قدرت خریدار بوده اما در روز معاملاتی قبل علاوه بر خروج پول، قدرت فروشنده نیز در سهم بیشتر شد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم کلر 19 مهر 1400

اما نکته ی مثبت در تابلوی معاملاتی روز قبل، رنج مثبت در سهم بوده و هم چنین قرار گرفتن این سهم در فیلتر پتانسیل رشد و آستانه ی صف خرید شدن بوده.

سهم هجرت در تایم فریم ۱ ساعته اکنون در چینش مناسب اجزای ایچی موکو می باشد و بنظر می آید سهم بتواند گارد صعودی کیجونسن و تنکانسن را نیز شکل دهد و همچنین در تایم فریم روزانه شاهد فشردگی در اجزای ایچی با مویینگ ۱۷ هستیم که می تواند یک نکته ی مثبت در سهم باشد.

خط ۵۰ RSI نیز میتواند بعنوان یک محدوده حمایتی برای سهم باشد که یک عامل مثبت دیگر برای سهم میتواند باشد.

برای خرید جدید در این سهم به دید نوسانگیری در صورت مثبت بودن تحرکات سهم در روزهای آینده میتواند گزینه ی خوبی باشد اما به دید میان مدت و بلند مدت بهتر است شرایط چارت در حالت ایده آل تری قرار گیرد.

برای کم کردن میانگین از سهم برای افرادی ک در ضرر هستند، در صورتی که سهم در این محدوده حمایت شود میتوان با حفظ مدیریت سرمایه یک پله وارد شد و پله های بعدی کم کردن میانگین را برای بعد از گذر از مقاومت های پیش رو قرار داد.

 

پروژه تحلیل هجرت

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.