تحلیل تکنیکال سهم گدنا 13 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم گدنا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم گدنا ۱۳ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم گدنا ۱۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم گدنا ۱۳ آبان۱۴۰۰  سهم گدنا یا شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک از زیرمجموعه ی هتل و رستوران با ۳۰۰ میلیون برگ سهم از سهم های به نسبت کوچک بازار دوم فرابورس می باشد. بنظر می آید لیدر این گروه سهم سمگا باشد که با اصلاح…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم گدنا ۱۳ آبان۱۴۰۰

 سهم گدنا یا شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک از زیرمجموعه ی هتل و رستوران با ۳۰۰ میلیون برگ سهم از سهم های به نسبت کوچک بازار دوم فرابورس می باشد.

بنظر می آید لیدر این گروه سهم سمگا باشد که با اصلاح ها و حرکت های خود سایر گروه را نیز می تواند تحت تاثیر بگذارد فلذا برای بررسی تحرکات سهم گدنا می توان تحرکات سمگا را نیز تحت نظر قرار داد.

سهم گدنا در روز معاملاتی قبل خود یعنی ۴ شنبه ۱۲ آبان در حالت رنج مثبت بود و توانست با پایانی مثبت، روز معاملاتی خود را به پایان رساند.

همچنین این سهم در این روز ۲۶۳ میلیون خروج پول داشت و با قدرت خریدار بیش از ۵ مواجه بود که می توان این قدرت را اینگونه نیز تفسیر کرد که سرانه خرید هر حقیقی ۸ میلیون و سرانه ی فروش هر حقیقی ۲ میلیون بوده است که در مجموع قدرت خریدار را نشان می دهد.

سهم گدنا ار انعقاد یک قرارداد مهم گفت بدین شرح که به موجب تفاهم نامه تامین غذای مورد نیاز کارکنان شرکت پتروشیمی کاویان در تمام روزهای هفته به مدت ۱ سال آغاز نموده اند و از محل این تفاهم نامه مبلغ ۵۰۸ میلیون ریال درآمد و ۴۳۹.۹۹۷ میلیون ریال بهای تمام شده و ۶۸.۰۸۳ میلیون ریال سود قبل از مالیات برآورد شده است.

سهم گدنا در خصوص افزایش سرمایه اعلام کرد پیشنهاد افزایش سرمایه به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال به میزان ۴۰۰ درصد از محل آورده نقدی سهامداران مورد تصویب هیات مدیره قرار گرفته. همچنین این سهم در مدت ۷ ماهه منتهی به مهر ۱۴۰۰ حدود ۸۰ میلیارد تومان درآمد به دست آورده است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال ثنظام | 15 مرداد 99

سهم گدنا از عرضه های اولیه ای می باشد که متاسفانه در ریزش بازار همچون سایر سهم ها تحت تاثیر قرار گرفت و قیمت این سهم در حال نزدیک شدن به قیمت زمان عرضه اولیه خود است.

در حال حاضر سهم گدنا در یک محدوده حمایتی ۱۴۰۰۰ تا ۱۴۴۹۰ قرار گرفته که در این محدوده سهم در حال رنج زدن می باشد.

در صورتی که سهم گدنا بتواند در این محدوده مورد حمایت قرار بگیرد می توان انتظار داشت تا محدوده مقاومت ترسیمی در شکل یعنی محدوده قیمتی ۱۷۹۸۰ تا ۱۸۳۳۰ رشد کند اما در صورتی که سهم این محدوده حمایتی را نیز بشکند می توان گفت تا محدوده حمایتی قیمتی ۱۲۱۱۴ تا ۱۲۶۰۳ می تواند اصلاح کند.

سهم گدنا در یک روند نزولی قرار دارد که طبق پرایس اکشن می توان گفت توان حرکتی این سهم در جهت نزول رو به کاهش است و سهم قدرت نزولش روندی کاهشی دارد.

سهم گدنا درحال حاضر در تایم فریم ۱ ساعته در زیر یک ابر کوموی نزولی قرار دارد و اجزای ایچی موکو در این تایم فریم در حال تلاش برای چینشی ایده آل در زیر کندل ها هستند لازم به ذکر است که فلت بودن کیجونسن و تنکانسن میتواند نشانه ی رنج بودن سهم باشد.

در صورتی که تصمیم به کم کردن میانگین در سهم گدنا دارید بهتر است اجازه دهید سهم نشانه های برگشت قطعی و حمایت قوی از خود نشان دهد و بعد بصورت پله ای می توان در سهم وارد شد و در شکست خط روند نزولی می توان پله های دیگر را در این سهم وارد شد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم سمازن 2 آذر 1400

 

پروژه تحلیل 2

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.