تحلیل تکنیکال سهم فاذر 10 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم فاذر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم فاذر ۱۰ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم فاذر ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم فاذر ۱۰ آبان ۱۴۰۰ سهم فاذر یا همان صنایع آذر آب با بیش از ۱۸ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار دوم بورس به  حساب می آید از نکات منفی این سهم می توان به زیاد بودن شناوری سهم اشاره کرد که برای حرکت سهم…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم فاذر ۱۰ آبان ۱۴۰۰

سهم فاذر یا همان صنایع آذر آب با بیش از ۱۸ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار دوم بورس به  حساب می آید از نکات منفی این سهم می توان به زیاد بودن شناوری سهم اشاره کرد که برای حرکت سهم کار را کمی سخت تر می کند.

سهم فاذر در روز معاملاتی شنبه از صفر تابلو شروع به معامله و به قیمت +۵ تابلو رسید اما  مجدد سهم به رنج کشیده شد و در نهایت با پایانی مثبت سهم به معاملات  این روز خود پایان داد.

  همچنین این سهم امروز با خروج پول ۱۰۸ میلیون تومان پول حقیقی مواجه بود.  سرانه ی فروش هر حقیقی سهم فاذر ۱۴ میلیون و سرانه ی خریدش ۹ میلیون بود که به معنای قدرت فروشنده ی  بالاتر و حدود ۰.۶ بوده.

سهم فاذر با گزارشی که در کدال منتشر کرد، فروش شرکت خود را در مهرماه سال جاری ۳۷ میلیارد تومان اعلام کرد و هم چنین مبلغ کل درآمد فروش تا پایان مهر ماه را ۲۸۴ میلیارد تومان اعلام کرد.

هم چنین شرکت صنایع آذر آب در ۶ ماهه منتهی به شهریور ۲۰ میلیارد تومان سود ناخالص شناسایی نمود .

سهم فاذر از بعد از افزایش سرمایه ی خود تا امروز نتوانسته به قیمت های قبلی خود برسد و اهداف خود را تاچ کند. متاسفانه علاوه بر مقاومت هایی که در سر راه خود داشته، قدرت لازم برای گذر از این مقاومت ها را نداشت و البته شرایط کلی بازار بی تاثیر بر این سهم نبوده.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال حکشتی | 24 شهریور 99

سهم فاذر اکنون بر روز محدوده حمایتی ۸۲۷ تا ۸۸۱ قرار دارد که امروز به نظر می آید معاملات سهم و کندلی که ثبت شد یک کندل حمایتی بوده و البته باید معاملات فردا را نیز مد نظر قرار داد.

در صورتی که سهم در این محدوده مورد حمایت قرار بگیرد و از همین محدوده قیمت برگردد می توان انتظار داشت تا محدوده مقاومتی خود یعنی محدوده قیمتی ۱۱۵۹ تا ۱۲۰۶ حرکت کند.

اما در صورتی که سهم این محدوده حمایتی را بشکند و یک کندل تثبیت در زیر این محدوده بزند می توان گفت این سهم می تواند تا محدوده حمایتی ۵۰۰ تا ۵۳۸ اصلاح کند.

اندیکاتور RSI سهم نشان می دهد این سهم در محدوده اشباع فروش قرار دارد که در این محدوده شاخص ترس بیشتر است و امکان اینکه آماتور ها در ضرر زیاد سهم خود را بفروشند و حرفه ای ها در این محدوده با رعایت مدیریت سرمایه و اصول پله ای وارد شوند زیاد است.

سهم فاذر در تایم فریم روزانه در زیر ابر کوموی نزولی کندل ها حرکت میکنند و اجزای ایچی نیز در حالت ایده آل قرار ندارد و در موقعیت فعلی روند سهم صعودی نیست.

اگر به تایم فریم ۱ ساعته برویم مشاهده می کنیم اجزای ایچی در حال تلاش برای رساندن خود به کندل ها هستند و بنظر می آید در تایم فریم کوتاه می توان حمایت در این سهم دید.

در صورتی که قصد کم کردن میانگین در سهم دارید پیشنهاد میشود صبر کنید سهم تکلیف خود را با این محدوده حمایتی مشخص کند و در صورتی که بتواند مورد حمایت قرار بگیرد  می توان با رعایت مدیریت سرمایه یک پله وارد آن شد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد خودرو | 26 ابان ۹۹

پروژه تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.