نماد زملارد را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد زملارد
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد زملارد را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد زملارد را بشناسیم

آشنایی با نماد زملارد بخش های اصلی آشنایی با نماد زملاردمعرفی نماد زملاردتاریخچه شرکت زملاردبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیره زملاردترکیب سهامدارانتولید و فروش محصولاتترازنامه زملارد در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد زملارد

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت کشاورزی دامپروری ملارد شیر  یا نماد زملارد است. که عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داده و در بازار فرابورس پذیره نویسی خود را انجام می دهد.

معرفی نماد زملارد

شرکت کشاورزی دامپروری ملارد شیر یکی از شرکت هایی می باشد که سهام خود را در بازار بورس با نماد زملارد مورد معامله قرار می دهد و در سال ۱۳۹۹ سهام خود را در تابلوی فرابورس در اختیار مردم قرار داده است.

با توجه به رشد چشمگیری که در این نماد دیده می شود می توان گفت نماد زملارد گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد.

تاریخچه شرکت زملارد

در سال ۱۳۳۳ شرکت ملارد شهریار با سرمایه گذاری در بخش خصوصی و با دارا بودن ۱۰۰ راس گاو تاسیس گردید و فعالیت های خود را شروع نمود. در سال های بعد که شرکت به سود مناسبی دست پیدا کرد ظرفیت واحد را افزایش دادند به نحوی که در سال ۱۳۶۵ حدود ۲۲۷۲ راس گاو و گوساله در این شرکت به تایید سازمان دامپزشکی کشور درآمده بود، مدیریت این شرکت در سال ۱۳۶۶ به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تحویل داده شد و در سال ۱۳۸۱ نام این هلدینگ را به شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر تغییر دادند.

حتما بخوانید
نماد جم را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  حمایت و مقاومت در تحلیل بورس را هم


مطالعه کنید

بعد از اینکه در سال ۱۳۹۱ یک واحد دامداری جدید در شهرستان نظرآباد البرز افتتاح نمودند دام ها را به آن جا انتقال دادند و طی جلسه ای این شرکت در مرکز استان البرز ثبت شد.

عمده فعالیت شرکت دامداری، کشاورزی، دامپروری، زراعی، صنایع غذایی و … می شود و در تمامی معاملات مالی تجاری، صنعتی و .. به طور مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد.

شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر با دارا بودن ۲۰۰ هکتار زمین حدود ۱۶۰ هکتار از این مجموعه را به کشت جو، ذرت، یونجه اختصاص داده است و ۴۰ هکتار دیگر را به محلی برای نگهداری گاو ها تبدیل نموده که با بهترین و مدرن ترین نقشه های روز دنیا ساخته شده اند.

این مجموعه توان نگهداری از ۵۴۰۰ راس گاو را دارا است که سالانه ۲۰۰۰ هزار زایش گوساله نر و ماده را دارا می باشد. یکی از بهترین و اصیل ترین گاوهای هولشتاین در این دامپروری وجود دارد که مجهز به سالن شیر دوشی ۸۰ راس گاو می باشد.

کارخانه خوراک سازی این شرکت مجهز به سیستم PLC است و با توان کاری سه شیفته حدود ۱۴۴ تن کنسانتره را در طول روز برای مصرف دام تولید می کند. شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر روزانه ۸۵ تن شیر خام را تولید می کند که با این رقم بهترین رتبه را در کشور به خود اختصاص می دهد.

تحلیل نماد زملارد

ترکیب و اعضای هیئت مدیره زملارد

اعضای هیئت مدیره شرکت کشاورزی دامپروری ملارد شیر را ۵ نفر تشکیل می دهند که شامل افراد زیر می شوند:
حسین معصومی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشد.
بهزاد رفیعی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت کشت و دامداری فکا رئیس هیئت مدیره است.
مهدی محمدی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
حنیف نعمتی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت سرمایه گذاری هامون شمال و رضا ایمانی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت بیمه تامین آینده اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

حتما بخوانید
نماد شوینده را بشناسیم

ترکیب سهامداران

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی می باشد که شرکت کشاورزی دامپروری ملارد شیر هم از این حیث مستثنا نیست اما با این تفاوت که تنها سرمایه گذار این هلدینگ، شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین با ۷۹.۹۷۰ درصد می باشد.

تولید و فروش محصولات

محصولات مختلفی در شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر تولید می شود که با فروش آن ها توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد، عمده محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند شامل: شیر خام، گوشت، کود و تلیسه می شود

ترازنامه زملارد

ترازنامه زملارد

پیشنهاد میشود درباره ی تحلیل بنیادی بورس نیز مطالعه نمایید.

این مطلب با موضوع نماد زملارد صرفا جهت آشانایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.