نماد کسرا را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد کسرا
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کسرا را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کسرا را بشناسیم

آشنایی با نماد کسرا بخش های اصلی آشنایی با نماد کسرامعرفی نماد کسراتاریخچه شرکتبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیره کسراسهامداران شرکتتولید و فروش شرکتترازنامه کسرا شرکت سرامیک های صنعتی کسرا از جمله شرکت های بورسی است که با نماد کسرا در بازار بورس و اوراق بهادار…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کسرا

شرکت سرامیک های صنعتی کسرا از جمله شرکت های بورسی است که با نماد کسرا در بازار بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت دارد. این مجموعه به دلیل پیشرفت های چشمگیری که داشته است سهام های آن بسیار ارزشمند هستند و جز پر طرفدارترین سهام های بورسی محسوب می شوند. اگر می خواهید با نماد کسرا در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد کسرا

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان (کسرا) از جمله برترین شرکت های صنعتی ایران است که زمینه اصلی فعالیت های آن تولید انواع گلوله های سرامیکی و لاینرهای سرامیکی، آلومینا فعال، آسیاب های گلوله ای، کاتالیست های واحد بازیافت گوگرد، انواع قطعات و مصنوعات سرامیکی و انجام امور بازرگانی و .. می باشد.

نماد کسرا

تاریخچه شرکت

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در سال ۱۳۷۴ در لیست شرکت ها و موسسات ایران ثبت گردید و این مجموعه در سال ۱۳۷۶ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. این شرکت نخستین تولید کننده سرامیک های صنعتی بر پایه آلومینایی و همچنین بزرگ ترین تولید کننده سرامیکی های صنعتی بر پایه سیلیکاتی در ایران می باشد.

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان با تکیه بر نیروهای متخصص و تلاش و کوشش فراوان توانست ظرفیت تولید خود را از ۱۲۰۰ تن به ۱۰۰۰۰ تن در سال افزایش دهد. علاوه بر این موفق شد که محصولات متنوع تری را نیز تولید نماید.

حتما بخوانید
نماد کچاد را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  پولبک در تحلیل بورس را هم


مطالعه کنید

این شرکت در طی سال ها فعالیت خود موفق شد که گواهینامه های بین المللی متعددی دریافت نماید و گامی در جهت تحقق اهداف والای خود بردارد. شرکت ها و صنایع مختلفی در کشور مصرف کننده محصولات این مجموعه می باشند که از جمله آن ها می توان به صنایع نفت و گازو پتروشیمی، چینی بهداشتی و چینی مظروف، صنایع معدنی، صنایع کاشی و سرامیک و … اشاره نمود.

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان با داشتن محصولاتی متنوع، خط تولید مکانیزه، همکاری با مراکز علمی و پژوهشی موفق شده در لیست تولید کنندگان برتر کشور قرار گیرد و بخشی از محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر نماید.

نماد کسرا

ترکیب و اعضا هیئت مدیره کسرا

امیرحسین نظارات به عنوان رئیس هیئت مدیره
اصغر برهانی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
اکبر اسکندری به عنوان عضو هیئت مدیره
مجید جعفری به عنوان عضو هیئت مدیره
مهدی قلی زاده برندق به عنوان عضو هیئت مدیره

سهامداران شرکت

شخص حقیقی ۱۲.۲۶۰%
شخص حقیقی ۳.۰۷۰%
شخص حقیقی ۱.۰۵۰%

تولید و فروش شرکت

شرکت سرامیک های صنعتی اردکان محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را تولید می کنند که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مهم ترین محصولات این شرکت می توان به گلوله های توزیعی، گلوله های سیلیسی، لاینر، گلوله های سایز ۷۵-۱۵، اکتیو آلومینا و … اشاره نمود.

ترازنامه کسرا

این ترازنامه  بر اساس صورت های مالی میاندوره ای دوره سه ماهه منتهی به ۳۱/۰۳/۱۳۹۸ تنظیم شده است

حتما بخوانید
نماد فباهنر را بشناسیم

ترازنامه نماد کسرا

ترازنامه کسرا

پیشنهاد میشود در باره ی نماد غزر  نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد کسرا صرفا جهت آشنایی با این نماد است و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.