نماد سنیر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
سیمان سفید نی ریز
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد سنیر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد سنیر را بشناسیم

آشنایی با نماد سنیر بخش های اصلی آشنایی با نماد سنیرمعرفی نماد سنیرتاریخچه شرکت سیمان سفید نی ریزترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران سنیرتولید و فروش محصولاتترازنامه سنیر در بازار بورس و اوراق بهادار کشور بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد سنیر

در بازار بورس و اوراق بهادار کشور بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت سیمان سفید نی ریز با نماد سنیر می باشد که در آبان ماه سال ۱۳۸۳ بخشی از سهام آن نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد سنیر

شرکت سیمان سفید نی ریز در خرداد ماه سال ۱۳۸۳ بخشی از سهام خود را بر روی تابلوی بورس قرار داد و در نهایت در آذر ماه سال ۱۳۸۶ عرضه های اولیه خود را با نماد سنیر مورد معامله قرار داد و در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

 

نماد سنیر

تاریخچه شرکت سیمان سفید نی ریز

در سال ۱۳۶۶ شرکت سیمان سفید نی ریز به عنوان یک شرکت سهامی خاص تاسیس شد و در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. این شرکت در سال ۱۳۷۵ مورد بهره برداری قرار گرفت و در نهایت در سال ۱۳۸۲ به سهامی عام تغییر پیدا کرد. ظرفیت تولیدی سالانه شرکت ۱۵۵۰۰۰ تن کلین کلر و ۱۶۱۵۰۰ تن سیمان سفید می باشد.

بخش عمده ای از تولیدات این شرکت برای ساخت انواع موزاییک، تولید سیمان های رنگی و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات شرکت سیمان سفید نی ریز به عنوان یک برند معتبر در کشورهایی مثل امارات، عربستان، عمان، قطر و کشورهای دیگر به فروش می رسد، به طور کلی در طول سال ۳۰ درصد از محصولات شرکت صادر خواهد شد.

حتما بخوانید
نماد ونوین را بشناسیم

از ویژگی های تولیدات این شرکت می توان کیفیت در سفیدی و مقاومت بالا در میان تولید کنندگان خارجی را نام برد. شرکت سیمان سفید نی ریز دارای استاندارد کیفیت سیمان از کشور عربستان می باشد.

این کار خانه برای حدود ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد شغل نموده است. تولید سیمان های باکیفیت، مشتری مداری و خدمات مهندسی و فروش به وسیله واحد های مهندسی در سال ۱۳۹۱ باعث اخذ لوح تقدیر از حقوق مصرف کننده در استان فارس گردید.

از طرفی هم تلاش های بی وقفه کارکنان و مدیران توانمند آن باعث به دست آوردن افتخارت زیادی شده است.

از برنامه های آینده این شرکت می توان به بهینه سازی ظرفیت تولید کلین کلر، کاهش آلاینده های زیست محیطی، به دست آوردن بازارهای صادراتی جدید و کاهش انرژی حرارتی اشاره کرد.

فعالیت های شرکت تولید انواع سیمان سفید، خاکستری و سیمان های رنگی و ایجاد کارخانه تولید انواع سیمان و صنایع جنوبی وابسته به آن و تهیه ماشین آلات برای تولید مواد اولیه و مصالح ساختمانی، استخراج و بهره برداری از تمامی معدن های مورد نیاز مثل معدن سنگ آهن، سیلیس و …، تاسیس شرکت های جدید و یا مشارکت با شرکت های موجود برای اهداف شرکت، مشارکت در دیگر شرکت ها از طریق تاسیس یا تعهد سهام و فعالیت های آزمایشگاهی در حوزه صنعت سیمان می باشد.

اطلاعات سنیر

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت سیمان سفید نی ریز از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
داوود اکبری شهرستانی با مدرک لیسانس از شرکت سیمان فارس و خوزستان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره است.
مهدی طالبی با مدرک لیسانس از شرکت سیمان فارس نو رئیس هیئت مدیره است.
حسین ابراهیمی صدر آبادی با مدرک فوق لیسانس از شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
علیرضا نصیری با مدرک لیسانس از شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر و ابوالحسن نریمانی با مدرک لیسانس از شرکت سیمان غرب اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

حتما بخوانید
نماد سیمرغ را بشناسیم

ترکیب سهامداران سنیر

هر شرکتی معمولا از سهامداران مختلفی است که شرکت سیمان سفید نی ریز ایران هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سیمان فارس و خوزستان با ۵۷.۹۵۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با ۱۶.۶۹۰ درصد
شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر با ۱۲.۰۶۰ درصد

تولید و فروش محصولات

در شرکت سیمان سفید نی ریز محصولات مختلفی مثل سیمان سفید، سیمان رنگی، کلین کلر تولید می شود. این شرکت با فروش محصولات خود در بازارهای داخلی و صادر نمودن آن ها به دیگر کشورها توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

ترازنامه سنیر

ترازنامه سنیر

پیشنهاد میشود در باره ی نماد سفارس نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد سنیر  صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹ میباشد

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.