نماد خموتور را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد خموتور
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد خموتور را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد خموتور را بشناسیم

آشنایی با نماد خموتور بخش های اصلی آشنایی با نماد خموتورمعرفی نماد خموتورتاریخچه خموتوربرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران خموتورتولید و فروش محصولاتترازنامه خموتور در بازار بورس و اوراق بهادار کشور بسیاری از موسسه ها و شرکت ها بخشی از سهام خود را مورد معامله…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد خموتور

در بازار بورس و اوراق بهادار کشور بسیاری از موسسه ها و شرکت ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران با نماد خموتور می باشد که بخشی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است.

معرفی نماد خموتور

شرکت موتور سازان عرضه های اولیه خود را با نماد خموتور در اختیار مردم قرار داد و قسمتی از سهام خود را وارد بازار بورس نمود از طرفی هم پذیره نویسی های خود را شروع کرد.

نماد خموتور

تاریخچه خموتور

در سال ۱۳۷۱ شرکت موتور سازی تراکتور ایران به عنوان یکی از پروژه های مجتمع تراکتور سازی ایران برای تامین موتورهای مورد نیاز تاسیس شد و پروانه بهره برداری مستقل را دریافت نمود.

در سال ۱۳۸۶ نوع شرکت به سهامی عام تبدیل شد. سهام این شرکت که سهامداران عمده آن، شرکت تراکتورسازی ایران می باشد بعدها به عنوان سهامی عام مورد پذیرش قرار گرفت.

شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران از اوایل تاسیس تا به امروز فعالیت خود را با حفظ رهبری بازارهای داخلی به عنوان تولید کننده موتورهای کشاورزی و تنوع محصولات توانسته است توسعه بازار را در پیش گیرد و علاوه بر تامین موتورهای مورد نیاز شرکت تراکتور سازی انواع محصولات خود را در زمینه کشاورزی، تولید پمپ ها، ژنراتور و قطعات وابسته دیگر مربوط به بازارهای داخلی و خارجی را تولید می نماید.

حتما بخوانید
نماد ولصنم را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  عرضه اولیه چیست؟ را هم


مطالعه کنید

بزرگ ترین مشتری این شرکت، تراکتور سازی ایران می باشد ، با توجه به اینکه استراتژی موفقیت آمیزی را برای توسعه محصولات خود در پیش گرفته است هر ساله قادر خواهد بود محصولات مختلفی را تولید نماید از جمله آن ها موتورهای دیزلی و موتورهای صنعتی می باشد.

در سال ۱۳۷۵ شرکت موتورسازان موفق شد به عنوان اولین تولید کننده نیروی محرکه کشور گواهینامه استاندارد بین المللی را از دو موسسه معتبر بین المللی DNV و SGS دریافت نماید و در سال ۱۳۸۰موفق شد که گواهینامه استاندارد زیست محیطی ایزو ۱۴۰۰۰۰ را دریافت نماید.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران را ۵ نفر تشکیل می دهند که شامل افراد زیر می شوند:
محمد شهباز نجف علی زاده با مدرک فوق لیسانس از شرکت تراکتور سازی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
ناصر یکتن با مدرک لیسانس از شرکت بازرگانی تراکتور سازی رئیس هیئت مدیره است.
یوسف دادگر نوبریان با مدرک فوق لیسانس از شرکت خودرو سازی دیزلی آذربایجان، حسن مطلب زاده خانمیری با مدرک فوق لیسانس از شرکت خدمات صنعتی تراکتور سازی و عبدالرحمن ارشدی با مدرک فوق لیسانس از شرکت تراکترو سازی ارومیه اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

ترکیب سهامداران خموتور

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت موتورسازی تراکتور ایران هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این شرکت شامل شرکت تراکتور سازی ایران با ۶.۳۳۰ درصد می شود.

حتما بخوانید
نماد مادیرا را بشناسیم

نماد خموتور

تولید و فروش محصولات

در شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران انواع موتورهای مختلفی را تولید می نماید. مانند موتورهای دیزلی، موتورهای صنعتی، موتور ماشین و … که با فروش این محصولات تولید در بازارهای داخلی و خارجی توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

ترازنامه خموتور

تراز خموتور

پیشنهاد میشود از همین گروه درباره ی نماد ختراک نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد خموتور صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.