نماد فزرین را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد فزرین
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد فزرین را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد فزرین را بشناسیم

آشنایی با نماد فزرین بخش های اصلی آشنایی با نماد فزرینمعرفی نماد فزرینتاریخچه زرین معدن آسیابرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیره فزرینترکیب سهامداران فزرینتولید و فروش محصولاتترازنامه فزرین در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد فزرین

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت زرین معدن آسیا یا نماد فزرین می باشد که در تیر ماه سال ۱۳۹۱ بخشی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد فزرین

شرکت زرین معدن آسیا با نماد فزرین در شهریور ماه سا ل۱۳۹۱ عرضه های خود را تابلوی دوم فرابورس مورد معامله قرار داد و پذیره نویسی های خود را شروع نمود.

نماد فزرین

تاریخچه زرین معدن آسیا

در سال ۱۳۸۳ شرکت زرین معدن آسیا که بزرگ ترین تولید کننده کنسانتره سرب و روی در خاورمیانه به شمار می رفت فعالیت های خود را شروع نمود.

شرکت نام برده تنها شرکتی در کشور می باشد که موفق به تولید کنسانتره روی پر عیار از خاک های کم عیار و باطله های معدن انگوران به روش فلوتاسیون می باشد.

این شرکت چهار محصول روی سولفوره، روی اکسیده، سرب اکسیده و سرب سولفوره را تولید می نماید.

شرکت زرین معدن آسیا در طی سال قادر خواهد بود حدود ۳۶ هزار تن کنسانتره سرب اکسیده و سولفروه و ۲۶۵ هزار تن روی اکسیده و سولفوره را تولید نماید.

محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند در مقایسه با دیگر شرکت ها از کیفیت بهتری برخوردار هستند. کارخانه این شرکت با بروز ترین ماشین آلات روز دنیا از کشور سوئد برای تولید کنسانتره مجهز شده است.

حتما بخوانید
نماد شگویا را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  معاملات آپشن سهام را هم


مطالعه کنید

شرکت مزبور از لحاظ فنی رابطه نزدیکی با دیگر شرکت های بین المللی مثل شرکت های چینی، آلمانی، نروژی و ایتالیایی دارد. ارتباط نزدیک مهندسان و کارشناسان این کارخانه با مراکز علمی دانشگاهی منجر به دریافت چهار فقره گواهی ثبت اختراع ، رعایت تمامی نکات زیست محیطی و رعایت تمامی اصول ایمنی شده است از طرفی هم جایزه های معتبری را در سطح استان ازآن خود نموده است.

در سال ۱۳۸۸ شرکت زرین معدن آسیا به عنوان صادر کننده نمونه استان زنجان شناخته شد و با حضور در بازارهای بین المللی و داخلی رشد ۳۰ درصدی را در صادرات تجربه نمود.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره فزرین

اعضای هیئت مدیره شرکت زرین معدن آسیا از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
شهرام کدخدایی با مدرک فوق لیسانس از شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد.
حسین سلیمی با مدرک فوق لیسانس از بنیاد نیکوکاری جمیلی رئیس هیئت مدیره است.
علی اکبر ولی پور با مدرک لیسانس از شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن اعتماد ایرانیان نایب رئیس هیئت مدیره است.
بابک رحیمیان با مدرک فوق لیسانس از شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان و عبدالمجید قند ریز با مدرک دکترا از شرکت توسعه تجارت امید ایرانیان اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

نماد فزرین

ترکیب سهامداران فزرین

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت زرین معدن اسیا هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شخص حقیقی با ۱۵.۹۸۰ درصد
شخص حقیقی با ۹.۹۹۰ درصد
شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران با ۹.۰۰۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن اعتماد ایرانیان با ۵.۰۹۰ درصد
صندوق سرمایه گذاری ارزش کاوان آینده با ۱.۶۳۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۱۱۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۰۸۰ درصد

حتما بخوانید
نماد کروی را بشناسیم

تولید و فروش محصولات

در شرکت زرین معدن آسیا محصولات مختلفی تولید می شود و آن ها را در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رساند. مقصد کالاهای این شرکت بیشتر کشور های چین، هند، پاکستان، کره جنوبی، ترکیه، کشورهای آفریقایی و سریلانکا می باشد.

محصولات شرکت شامل: شمش، روی، کنسانتره سرب، روی سولفوره و … می باشد. شرکت نامبرده با فروش محصولات خود توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد به نحوی که سرمایه خود را از ۵۰۰۰۰۰۰۰۰ سهم یک هزار ریالی به ۶۵۰۰۰۰۰۰۰ سهم یک هزار ریالی افزایش داد.

ترازنامه فزرین

ترازنامه نماد فزرین

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد فاسمین نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد فزرین صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.