نماد خمحرکه را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران شرکت نیرو محرکه
نماد خمحرکه
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد خمحرکه را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد خمحرکه را بشناسیم

آشنایی با نماد خمحرکه بخش های اصلی آشنایی با نماد خمحرکهمعرفی نماد خمحرکهتاریخچه شرکت نیرو محرکهترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران خمحرکهتولید و فروش محصولاتترازنامه خمحرکه در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند.…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد خمحرکه

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند. یکی از آن ها شرکت بازرگانی نیرو محرکه یا نماد خمحرکه می باشد که پذیره نویسی خود را شروع نمود.

معرفی نماد خمحرکه

شرکت نیرو محرکه در بازار بورس اوراق بهادار تهران قسمتی از سهام خود را با نماد خمحرکه مورد معامله قرار می دهد و با توجه به ارزش روز افزونی که در سهام این شرکت می بینیم باید بگوییم توانسته است توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به سوی خود جلب کند.

اطلاعات نماد خمحرکه

تاریخچه شرکت نیرو محرکه

در سال ۱۳۶۵ شرکتی با نام بازرگانی نیرو محرکه احداث گردید که یکی از شرکت های تحت پوشش گروه نیرو محرکه بود و با سرمایه گذاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تاسیس شد.

هدف از احداث این شرکت ارائه خدمات بازرگانی مثل تدارکات داخلی و خارجی، خدمات گمرکی، فروش و خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات نیرو محرکه بود.

شرکت تولیدی نیرو محرکه به عنوان اولین شرکت در زمینه تولید مشارکتی و طراحی و مونتاژ در ایران به شمار می رفت که وظیفه ارائه محصولات خود کفایی برای ساخت و تولید قطعه ها و دیگر مجموعه های مورد نیاز برای تولید محصولات شرکت نیرو محرکه بر عهده دارد.

محصولاتی که تا سال ۱۳۷۵ در این شرکت تولید می شدند شامل: موتور سیکلت های گازی براوو، وسپا دوزمانه سمپاش های موتوری مزرعه می شدند.

حتما بخوانید
نماد خپارس را بشناسیم

در همین سال تولید موتور سیکلت های CC125 چهار زمانه را ارائه دادند که این طرح در میان دیگر طرح های پیشنهادی مورد تایید قرار گرفت به همین علت شرکت نیرو محرکه تولید قوای محرکه برای موتور سیلکت در کشور های را بر عهده داشت.

در طی سال های اخیر برای کاهش مصرف بنزین و مبارزه با آلودگی هوا، در ارتباط با مونتاژ موتور های انژکتوری و برقی برای حمل و نقل پاک برنامه هایی در شرکت نیرومحرکه در حال انجام است، بنابراین می توان گفت انواع موتور سیکلت های انژکتوری و برقی در چند مدل آماده ارائه به بازار هستند و مرحله های نهایی خود را طی می کنند.

اطلاعات شرکت بازرگانی نیرو محرکه

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت بازرگانی نیرو محرکه از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
علی محمد مظفری با مدرک فوق لیسانس مدیر عامل شرکت می باشد.
محمد جواد نجفی با مدرک لیسانس مکانیک از شرکت گسترش سیستم های نوین آرا رئیس هیئت مدیره است.
علی مسیبی بهروز با مدرک دکترا از شرکت توسعه گسترش برنا نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
سعید متینی با مدرک لیسانس از شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، مهدی ملک الکتاب خیابانی با مدرک لیسانس از شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا و علی محمد مظفری با مدرک فوق لیسانس از شرکت تولیدی نیرو محرکه اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

ترکیب سهامداران خمحرکه

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت بازرگانی نیرو محرکه هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این شرکت شامل: شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با ۳۶.۰۶۰ درصد و شرکت ایران خودرو با ۳۰.۳۹۰ درصد می باشد.

حتما بخوانید
نماد انرژی۳ را بشناسیم

شرکت نیرو محرکه

تولید و فروش محصولات

شرکت تولیدی نیروی محرکه توانسته است با فروش محصولات خود سرمایه شرکت را افزایش دهد و به سود مناسبی دست پیدا کند. انواع موتورهای مختلفی مثل اسکوتور، تریل، اسپرت و موتورهای برقی در این شرکت تولید می شوند که عبارت اند از: نامی ۱۲۵، نامی ۱۵۰، نایم ۲۰۰، موتور سیکلت برقی ۵۰۰ واتریال موتور سیکلت برقی ۸۰۰ وات، موتور سیکلت چهار چرخ، موتور سیکلت برقی ۲۰۰۰ وات و … که همگی با فروش قابل توجه ای رو به رو هستند.

ترازنامه خمحرکه

ترازنامه خمحرکه

پیشنهاد میشود در باره ی نماد خموتور نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد خمحرکه صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.