نماد نمرینو را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد نمرینو
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد نمرینو را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد نمرینو را بشناسیم

آشنایی با نماد نمرینو بخش های اصلی آشنایی با نماد نمرینومعرفی نماد نمرینوتاریخچه شرکت ایران مرینوسترکیب و اعضای هیئت مدیرهسهامداران شرکت ایران مرینوستولید و فروش شرکت شرکت ایران مرینوس یکی از شرکت های کشور می باشد که با نماد نمرینو در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد نمرینو

شرکت ایران مرینوس یکی از شرکت های کشور می باشد که با نماد نمرینو در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. این شرکت سهام های خود را با نماد نمرینو در بورس عرضه می کند.

اگر می خواهید با نماد نمرینو در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد نمرینو

شرکت ایران مرینوس با نماد نمرینو تولید کننده پارچه های فاستونی و پتو می باشد. کارخانجات ایران مرینوس در قم بلوار ارتش واقع شده است و دفتر مرکزی آن در تهران خیابان دکتر بهشتی قرار دارد.

اطلاعات نماد نمرینو

تاریخچه شرکت ایران مرینوس

کارخانجات ایران مرینوس به صورت سهامی خاص در سال ۱۳۴۶ با نام شرکت سهامی خاص پشمبافی ایران راه اندازی گردید. هدف از تاسیس این شرکت تولید فاستونی و منسوجات پشمی بود. شرکت ایران مرینوس با فراهم نمودن شرایط لازم و زیر ساخت ها در سال ۱۳۴۹ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و خط تولیدهای آن مورد بهره برداری قرار گرفتند.

در سال ۱۳۵۳ نام شرکت به شرکت پشمبافی ایران مرینوس تغییر کرد و در سال ۱۳۵۴بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردید.

در نهایت این کارخانجات در سال ۱۳۷۱ با نام کارخانجات ایران مرینوس به فعالیت خود ادامه دادند و همچنان نیز با همان نمان در حال تولید محصولات متنوع هستند.

حتما بخوانید
نماد سکرما را بشناسیم

شرکت ایران مرینوس با برخورداری از خط کامل تولیدی که متشکل از ریسندگی، بافندگی، رفوگری، رنگرزی در واحد شماره یک قم و همچنین واحد مقدمات بافندگی، بافندگی، رنگرزی و تکمیل در واحد شماره دو شهرک صنعتی شکوهیه قم توانسته به یکی از برترین و کامل ترین تولید کنندگان منسوجات در کشور تبدیل شود.

این شرکت در طی سال های فعالیت خود توانسته با تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی گواهینامه ها و لوح های تقدیر متعددی را دریافت نماید.

شرکت ایران مرینوس سالانه بالغ بر دو میلیون و پانصد هزار متر نواع منسوجات فاستونی را تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند و همواره در تلاش است که بتواند با توسعه خط تولید محصولات متنوع تری را تولید نماید.

شرکت مرینوس ایرانیان در سال ۱۳۵۶ توانست که به بازار بورس و اوراق بهادار تهران راه یابد و سهام های خود را با نماد نمرینو عرضه کند.

شرکت ایران مرینوس

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

مدیر عامل شرکت ایران مرینوس محمود دلیلی شعاعی است و اعضای هیئت مدیره به شرح زیر می باشد:
ناصر دهقان سانیچ به عنوان رئیس هیئت مدیره
حمیدرضا حداد نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
قاسم صابری به عنوان عضو هیئت مدیره
رضا رضوانی به عنوان عضو هیئت مدیره
سیاوش محمدی رودباری نماینده شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به عنوان عضو هیئت مدیره

سهامداران شرکت ایران مرینوس

شرکت سرمایه گذاری ملی ایران –سهامی عام- ۲۰.۶۳۰ %
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۱۵.۸۰۰ %
شخص حقیقی ۱۱.۷۶۰ %
شخص حقیقی ۳.۲۰۰ %
شخص حقیقی ۳.۱۷۰ %
شخص حقیقی ۲.۷۱۰ %
شخص حقیقی ۲.۳۵۰ %
شرکت آتیه سپهر قرن –سهامی خاص- ۱.۹۶۰ %
شخص حقیقی۱.۸۴۰ %
شخص حقیقی ۱.۶۷۰ %
شخص حقیقی ۱.۶۵۰ %
شخص حقیقی ۱.۵۶۰ %
شخص حقیقی ۱.۰۰۰ %

حتما بخوانید
نماد وبملت را بشناسیم

اطلاعات ایران مرینوس

تولید و فروش شرکت

شرکت مرینوس ایران محصولات متنوعی را تولید می کند که از جمله آن ها می توان به پارچه هایی عبایی، اجرتی، فاستونی، البسه و پتو و .. اشاره نمود.

پیشنهاد میشود در باره ی نماد کهمدا نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد نمرینو صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.