نماد خکمک را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد خکمک
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد خکمک را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد خکمک را بشناسیم

آشنایی با نماد خکمک بخش های اصلی آشنایی با نماد خکمکمعرفی نماد خکمکتاریخچه خکمکبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران خکمکتولید و فروش محصولاتترازنامه خکمک در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد خکمک

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت کمک فنر ایندامین یا نماد خکمک می باشد که در دی ماه سال ۱۳۷۵ بخشی از سهام آن نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد خکمک

شرکت کمک فنر ایندامین در اسفند ماه سال ۱۳۷۵ عرضه های اولیه خود را با نماد خکمک در اختیار مردم قرار داد و بخشی از سهام خود را در بازار بورس مورد پذیره نویسی قرار داد.

نماد خکمک

تاریخچه خکمک

در سال ۱۳۴۹ شرکت کارخانجات کمک فنرایندامین سایپا در زمین به مساحت ۷۲۰/۱۶ متر مربع احداث گردید که به عنوان اولین کارخانه تولید کننده کمک فنرهای هیدرولیکی و تلسکوپی از سال ۱۳۵۵ فعالیت های خود را شروع نمود.

دانش فنی که برای تولیدات مورد نیاز بود با انعقاد قراردادی با شرکت انگلیسی آرمسترانگ در سال ۱۹۷۱ انجام گرفت که قرار شد تمامی نقشه ها و مدارک فنی مورد نیاز را به شرکت کمک فنرایندامین بدهد.

فعالیت های این شرکت با نصب ماشین آلات مورد نیاز و با نظارت شرکت انگلیسی شروع شد، بعد از گذشت چندی با فرا گرفتن دانش فنی و تجربه هایی که به دست آوردند این شرکت به طور مستقل و بدون کمک شرکت آمسترانگ تولیدات خود را بر اساس سفارش های مشتری انجام می داد.

حتما بخوانید
نماد جم را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  نوسان گیری در بورس چیست؟ را هم


مطالعه کنید

شرکت کمک فنر ایندامین امروزه مجوز استفاده از علامت استاندارد را دارد و آزمایشگاه این شرکت به وسیله استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور برای آزمایش های کمک فنر اعتبار دهی شده که در نهایت در سال ۱۳۶۷ پروانه فعالیت تحقیقات در زمینه تولید کمک فنر را از وزارت صنایع دریافت کرد.

این شرکت در سال های ۱۳۸۶ و ۸۷ و ۸۹ در جایزه ملی بهره وری شرکت نمود و موفق شد گواهینامه تعهد به تعالی و تقدیر نامه دو ستاره را به دست آورد.

شرکت کمک ‌فنر ایندامین با اعتقاد به آرمان های بالای کیفی و تلاش هایی که برای به دست آوردن اهداف تعیین نموده توانسته است موفقیت هایی زیادی را به دست آورد و محصولات فروشندگان مطرح در داخل کشور و خارج کشور را تامین می کند.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
جلال نیک نام با مدرک دکترا از شرکت گروه سرمایه گذاری سایپا مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت است.
داریوش گل محمدی با مدرک فوق لیسانس از شرکت بازرگانی سایپا یدک رئیس هیئت مدیره است.
سیامک معارفی با مدرک لیسانس از مرکز تحقیقات نوآوری سایپا، بهزاد سبزواری با مدرک دکترا از شرکت سایپا و محمد جواد مقدم فر با مدرک لیسانس از شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

نماد خکمک

ترکیب سهامداران خکمک

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت کمک فنر ایندامین هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سایپا با ۵۴.۵۲۰ درصد
شرکت پاک انرژی نیکو گستر با ۱.۵۰۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۳۷۰ درصد
شرکت بیمه سرمد با ۱.۳۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۰۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۰۲۰ درصد

حتما بخوانید
نماد کاوه را بشناسیم

نماد خکمک

تولید و فروش محصولات

در شرکت کمک فنر ایندامین انواع کمک فنر ماشین های سنگ نیمه سنگین و سبک را تولید می کنند که با فروش آن ها در بازار های داخلی و صادر نمودن به دیگر کشورها توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را فزایش دهد.

ترازنامه خکمک

ترازنامه نماد خکمک

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد خاذین نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد خکمک صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.