نماد غمارگ را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد غمارگ
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد غمارگ را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد غمارگ را بشناسیم

آشنایی با نماد غمارگ بخش های اصلی آشنایی با نماد غمارگمعرفی نماد غمارگتاریخچه شرکت مارگارینبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران غمارگتولید و فروش محصولاتترازنامه غمارگ در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد غمارگ

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت مارگارین یا نماد غمارگ می باشد که در شهریور ماه سال ۱۳۷۲ سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد غمارگ

شرکت مارگارین تولید کننده روغن های خوراکی با نماد غمارگ قسمتی از سهام خود را مورد معامله قرار داده است و در بهمن ماه سال ۱۳۷۲ عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داد و شروع به پذیره نویسی نمود.

نماد غمارگ

تاریخچه شرکت مارگارین

یکی از اولین شرکت های تولید کننده روغن های گیاهی در ایران شرکت مارگارین می باشد با نام تجاری آفتاب و آفتاب طلایی خود را به مردم معرفی نمود. این شرکت در سال ۱۳۳۲ تاسیس شد و ظرفیت تولید آن ۸ تن در روز بود که امروزه با همکاری کارشناسان ماهر توانسته است ظرفیت تولیدی خود را به ۱۰۰۰ تن در روز برساند.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  ویژگیهای انواع شاخص بورس را هم


مطالعه کنید

تلاش این مجموعه بر کیفیت هر چه بهتر محصولات است، ۳۸ نوع محصول را در بخش صنعت و صنف تولید می کنند. تمامی محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند علاوه بر این که طبق استانداردها و تحقیقات صنعتی معاونت غذا و دارو تولید می شوند بلکه با استاندارد های بین المللی مثل codex تطبیق داده شده است.

حتما بخوانید
نماد شراز را بشناسیم

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت مارگارین شامل افراد زیر می باشند:
حسن خلخالی با مدرک دکترا از شرکت خدمات بیمه ای پوشش توسعه بهشهر مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره است.
بابک باقری مهاندوستی با مدرک فوق لیسانس از شرکت پاکسان رئیس هیئت مدیره است.
رامین رضایی با مدرک دکترا از شرکت شکر، اکبر حاتمی با مدرک فوق لیسانس از شرکت سهامی قند نیشابور و قاسم فلاحتی با مدرک لیسانس از شرکت گلتاش اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

تحلیل نماد غمارگ

ترکیب سهامداران غمارگ

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت مارگارین هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت توسعه صنایع بهشهر با ۷۰.۲۰۰ درصد
شرکت گروه توسعه اقتصادی رستا با ۱.۰۰۰ درصد

تولید و فروش محصولات

تولیدات شرکت مارگارین روغن های خوراکی خانگی و صنعتی می باشد، بنابراین محصولاتی مثل روغن های جامد، نیمه جامد، روغن های گیاهی، تهیه روغن سالاد، خوراک دام و .. در خط تولید این شکرت قرار دارد.

شرکت مارگارین با فروش محصولات خود در بازار های داخلی و خارجی توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه شرکت را افزایش دهد.

ترازنامه غمارگ

ترازنامه غمارگ

پیشنهاد میشود از همین گروه درباره ی نماد غگل نیز مطالعه نمایید.

این مطلب با موضوع نماد غمارگ ، صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.