نماد قرن
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد قرن را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد قرن را بشناسیم

آشنایی با نماد قرن بخش های اصلی آشنایی با نماد قرنمعرفی نماد قرنتاریخچه شرکت پدیده شیمی قرنترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران قرنتولید و فروش محصولاتترازنامه قرن در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد قرن

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت پدیده شیمی قرن می باشد که سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار با نماد قرن پذیرفته شده است.

معرفی نماد قرن

شرکت پدیده شیمی قرن بخشی از سهام خود را در بازار بورس مورد معامله قرار داده است و عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داده، همچنین از طرفی هم پذیره نویسی خود را در همان سال شروع نمود.

پدیده شیمی قرن

تاریخچه شرکت پدیده شیمی قرن

در سال ۱۳۸۹ شرکت پدیده شیمی قرن برای تولید محصولات بهداشتی و شوینده احداث گردید.

یک سال بعد کارخانه ای را برای شرکت تاسیس کردند که مساحت آن با دارا بودن تجهیزات استاندارد حدود ۳۴۰۰۰ متر مربع می باشد و ظرفیت تولید آن ۳۸ هزار کارتن در روز می باشد که در سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی اشتهار احداث شد، این کارخانه بعد از تاییدیه های صورت گرفته در سال ۱۳۹۲ مورد بهره برداری قرار گرفت.

بخش های مختلف کارخانه شامل: قسمت مدیریت، معاونت، منابع انسانی، واحد های مالی، تولید صابون و مایع، انبار کنترل کیفیت، فنی، ساخت و تدارکات می شود.

شرکت پدیده شیمی قرن با طراحی جدید در بسته بندی محصولات هم چنین استفاده از بهترین مواد قدم مهم در جهت برتری گام برداشته است.

حتما بخوانید
نماد چکاوه را بشناسیم

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت مارگارین از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
سید عبدالرضا مظفری با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت پدیده شیمی پایدار مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد.
سید محمد باقر فاضلیان با مدرک کارشناسی از شرکت گروه صنعتی گلرنگ رئیس هیئت مدیره است.
کیانوش حسنی نژاد با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت پدیده شیمی نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
محسن صادق بیان با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت پخش پدیده پایدار و سجاد پور آرین با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع پایدار اعضای هیئت مدیره را تشکیل می دهند.

اطلاعات نماد قرن

ترکیب سهامداران قرن

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت پدیده شیمی قرن هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت پدیده شیمی پایدار با ۷۶.۳۹۰ درصد
شرکت مدیریت سرمایه پدیده پایدار با ۲.۱۰۰ درصد
ذذذبازارگردان شرکت ۱۶۳۷۰ قرن با ۱.۸۰۰ درصد
صندوق سرمایه گذاری ثروت آفرین با ۱.۲۲۰ درصد
شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ۱.۱۹۰ درصد

تولید و فروش محصولات

محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در سه بخش مختلف بهداشت لباس، بهداشت فردی و بهداشت خانگی به اسم تجاری اکتیو و حیات در بازار به فروش می رسند.

تولید انواع مایع های ظرف شویی، شیشه شوی، پاک کننده سطح ها، جرم گیر، لوله بازکن، شامپو بدن، شامپو سر، نرم کننده، صابون، مایع دستشویی و … در این کارخانه صورت می گیرد.

محصولات این کارخانه در ۲۵ شعبه از مرکز استان های مختلف به فروش می رسد همچنین بسیاری از این محصولات را به کشورهای دیگر صادر می کنند.

حتما بخوانید
نماد کچاد را بشناسیم

ترازنامه قرن

ترازنامه پدیده شیمی قرن

پیشنهاد می شود در باره ی نماد غنوش نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد قرن صرفا به جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمی باشد. ضمنا اطلاعات این نماد تا پایان آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.