نماد کتوکا
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کتوکا را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کتوکا را بشناسیم

آشنایی با نماد کتوکا بخش های اصلی آشنایی با نماد کتوکامعرفی نماد کتوکاتاریخچه شرکت صنایع نسوز توکاترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران کتوکاتولید و فروش محصولاتترازنامه کتوکا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کتوکا

در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا یا نماد کتوکا می باشد که در آبان ماه سال ۱۳۹۳ بخشی از سهام آن در سازمان بورس پذیرفته شد.

معرفی نماد کتوکا

شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا قسمتی از سهام خود را با نماد کتوکا در بازار بورس و اوراق بهادار قرار داد و در آبان ماه سال ۱۳۹۴ عرضه های اولیه خود را در بازار دوم فرابورس قرار داد.

کتوکا

تاریخچه شرکت صنایع نسوز توکا

در سال ۱۳۷۰ شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا به عنوان یک شرکت سهامی خاص تاسیس گردید و در همان سال در اداره ثبت شرکت های شهرستان فلاورجان به ثبت رسید در نهایت در سال ۱۳۹۳ در اداره ثبت شرکت های اصفهان ثبت شد.

این شرکت که تحت عنوان شرکت سهامی خاص فعالیت های خود را انجام می داد در دی ماه سال ۱۳۹۳ به سهامی عام تغییر پیدا کرد.امروزه شرکت تولیدی و خدمات نسوز توکا به عنوان واحد های تولیدی ساب هلدینگ شرکت توکا تولید اسپادان می باشد و دفتر اصلی این کارخانه در اصفهان و کارخانه آن در شهر صنعتی سه راهی مبارکه قرار گرفته است.

در سال ۱۳۷۵ ظرفیت تولید جرم منیزیتی به مقدار ۷ هزار تن رسید و طبق مجوزی که در سال ۱۳۹۵ اخذ کردند خط تولید جرم منیزیتی را افتتاح نمودند و ظرفیت تولید این نوع از محصولات را به ۱۴ هزار تن در سال افزایش دادند، از طرفی با توجه به دریافت پروانه ای که در سال ۱۳۸۱ اخذ شد ظرفیت تولید صفحات دریچه کشویی نسوز به ۲۶ هزار صفحه در سال رسید همچنین تولید جرم های آلومینیایی ۸ هزار تن در سال می باشد.

حتما بخوانید
نماد فرآور را بشناسیم

فعالیت اصلی این شرکت ساخت و تولید تمامی محصولات و فرآورده های نسوز، تعمیر و نگهداری آن ها، انجام خدمات برقی، تاسیساتی، مکانیکی و راه اندازی و نصب آن ها می باشد، همچنین مشاوره، مطالعه، نظارت و انجام تمامی امور مربوط به واحد های تولیدی، صادرات و واردات تمامی تجهیزات و مواد اولیه شرکت، انجام مبادلات مالی، بازرگانی، صنعتی و سرمایه گذاری در دیگر شرکت ها می باشد.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
محمد جواد کریمی با مدرک کارشناسی از شرکت صنعتی و تولیدی ایران ذوب مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشد.
ایاز اسماعیلی با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد رئیس هیئت مدیره است.
احمد دادوند با مدرک کارشناسی از شرکت بازرگانی توکا فولاد نایب رئیس هیئت مدیره است.
عطااله برنا با مدرک کارشناسی از شرکت غلطک ها و لاستیک های صنعتی و سید اصغر مدنی با مدرک کارشناسی از شرکت راهبران فولاد اصفهان اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

صنایع نسوز توکا

ترکیب سهامداران کتوکا

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد با ۵۰.۰۸۰ درصد
شخص حقیقی با ۳.۵۶۰ درصد
صندوق سرمایه گذاری مشترک با ۱.۶۷۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری سلیم با ۱.۱۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۱۰۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین با ۱.۰۰۰ درصد

حتما بخوانید
نماد خرینگ را بشناسیم

تولید و فروش محصولات

در شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا انواع محصولات و فرآورده های نسوز را تولید می نمایند که با فروش این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی توانسته اند به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه شرکت را افزایش دهند.

ترازنامه کتوکا

ترازنامه کتوکا

پیشنهاد می شود از همین گروه در باره ی نماد کآذر نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد کتوکا صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این نماد تا پایان آبانماه ۹۹ می باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.