شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس | سایت آموزش بورس ایران
شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس
اخبار بورس

شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس

شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس شایعه‌ای افزایش دامنه نوسان بازار سرمایه از ۵ درصد به ۱۰ درصد تکذیب شد. شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس: به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز و در جریان معاملات بازار سرمایه شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر احتمال افزایش دامنه نوسان…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس

شایعه‌ای افزایش دامنه نوسان بازار سرمایه از ۵ درصد به ۱۰ درصد تکذیب شد.

شایعه‌ ۱۰ درصدی دامنه نوسان بورس: به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز و در جریان معاملات بازار سرمایه شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر احتمال افزایش دامنه نوسان بازار سرمایه از ۵ به ۱۰ درصد منتشر شد.

در این زمینه عضو شورای عالی بورس با اشاره به اینکه امروز بعد از ظهر جلسه شورای عالی بورس برگزار خواهد شد، گفت: جلسات امروز یک سلسله نشست‌های روتین است که هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود.

سعید اسلامی بیدگلی در خصوص اینکه احتمال دارد در این جلسه درباره وضعیت بازار و تغییر دامنه نوسان موضوعی مطرح شود، نیز اظهار داشت:

تا این لحظه چنین موضوعی طرح نشده؛ اما رئیس سازمان بورس که سخنگوی شورای عالی بورس است بر اساس بندی که در دستور شورای عالی بورس با عنوان «سایر» است، این اختیار را دارد که چنین موضوعی را خارج از دستور جلسه مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری کند؛ اما تا این لحظه هیچ موضوعی در این خصوص طرح نشده است.

این در حالی است که رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار هم در واکنش به این موضوع گفته، چنین موضوعی صحت نداشته و این موضوع در دستور کار شورای عالی بورس قرار ندارد.

 منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
شرکت‌های لیزینگ غول ‌های آینده بورس می‌شوند
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.