عرضه اولیه بپيوند کشف قیمت شد | سایت آموزش بورس ایران
خرید عرضه اولیه
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. عرضه اولیه بپیوند کشف قیمت شد
اخبار مجامع بورسی

عرضه اولیه بپیوند کشف قیمت شد

عرضه اولیه بپیوند کشف قیمت شد در جریان عرضه اولیه  بپیوند تعداد ۴۵۰میلیون سهم شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس، هر سهم این شرکت ۱۸۵۰ تومان کشف قمیت شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴۵۰ میلیون سهم شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس معادل ۱۵درصد سهام این…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

عرضه اولیه بپیوند کشف قیمت شد

در جریان عرضه اولیه  بپیوند تعداد ۴۵۰میلیون سهم شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس، هر سهم این شرکت ۱۸۵۰ تومان کشف قمیت شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴۵۰ میلیون سهم شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس معادل ۱۵درصد سهام این شرکت، به‌عنوان هفدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار اول فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت ۱۸۵۰ تومان کشف قمیت شد.
این میزان سهام در محدوده قیمتی ۱۸۳۰تا ۱۸۵۰تومان برای هر سهم و با سهمیه ۱۵۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود.
همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری بورس بهگزین و متعهدین عرضه نیز شرکت کارگزاری بورس بهگزین و شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا هر یک به میزان ۲۵ درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.
گفتنی است تعداد ۴۵۰ میلیون سهم شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در حالی روز گذشته عرضه اولیه شد که از این تعداد، ۴۲۰میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۳۰میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.
این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دزهراوی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.