تحلیل تکنیکال سهم زمگسا 20 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم زمگسا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم زمگسا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم زمگسا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم زمگسا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ سهم زمگسا از زیرمحموعه ی گروه زراعت می باشد، که این شاخص اخیرا رشد خوبی داشته و البته طی دو روز آینده این شاخص به مقاومت خود می رسد. هر چند لازم به ذکر است که سهم زمگسا هم بسته با شاخص گروه…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم زمگسا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

سهم زمگسا از زیرمحموعه ی گروه زراعت می باشد، که این شاخص اخیرا رشد خوبی داشته و البته طی دو روز آینده این شاخص به مقاومت خود می رسد. هر چند لازم به ذکر است که سهم زمگسا هم بسته با شاخص گروه خود حرکت نکرده.

طبق اخبار فاندامنتال گروه زراعت در بلندمدت سود خوبی خواهند داشت و انتظار رشد از سهم های این گروه بخصوص سهم هایی که در این مدت رشد چشمگیری نداشته و نسبت به همگروهی های خود عقب مانده اند، داریم.چند روز پیش نیز اخباری مبنی بر افزایش ۴۲درصدی قیمت شیر خام منتشر شد که می تواند بر شرکتهای گروه زراعت و خدمات وابسته به آن تاثیر قابل ملاحضه داشته باشد.

سهم زمگسا اکنون در یک محدوده ی مقاومت و حمایت در حال رنج زدن است که هنوز نتوانسته محدوده ی مقاومتی خود را بشکند. و در صورتی که این سهم بتواند در بالای محدوده ی مقاومتی ۳۴۱۵۱ تا ۳۵۲۰۲ تثبیت شود می توان انتظار داشت تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده ی قیمتی ۴۷۲۹۱ تا ۴۹۲۶۲ حرکت کند.

سهم زمگسا را از نظر ایچی موکو می توان اینگونه تحلیل کرد که به تازگی توانسته از مقاومت ابر کوموی نزولی بیرون آید و در تلاش برای تشکیل چینش و گارد صعودی کیجونسن و تنکانسن در بالای ابر کوموی صعودی می باشد. هر چند که یک فشردگی کیجونسن و تنکانسن در تایم فریم هفتگی دیده می شود که می تواند همین فشردگی یک حمایت مهم برای این سهم به حساب آید.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال خبهمن 29 شهریور 99

تحرکات سهم زمگسا نشان می دهد که نوسانگیران زیادی بر روی  این سهم وجود دارند که  فرصت صف خرید شدن به این سهم نمی دهند. از آنجایی که شناوری سهم حدود ۲۷درصد هست نسبت به سهم هایی که شناوری زیادی دارد بیشتر قابل اطمینان است.

با وجود اینکه سهم در روزهای اخیر ورود پولی نداشته اما قدرت خریدار این سهم بالا بوده و هر روز حجم معاملات در سطح نسبتا خوبی قرار داشته.

در صورتی که سهم بتواند در این محدوده حمایت شود و به سمت مقاومت خود با قدرت حرکت کند، می توان در شکست این سطح و پولبک به این سطح به این سهم وارد و از آن میانگین کم کرد. ضمنا خرید پله ای و مدیریت سرمایه در حین خرید باید به شدت مورد توجه قرار گیرد.

 

زمگسا تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.