تحلیل تکنیکال سهم ثشاهد 16 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم ثشاهد
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم ثشاهد ۱۶ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم ثشاهد ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم ثشاهد ۱۶ آبان ۱۴۰۰ سهم ثشاهد از زیرمجموعه انبوه سازی از سهم های بنیادی خوب در بازار است که امروز از رنج مثبت، سهم باز شد و تا +۵ تابلو نیز پیش رفت اما کم کم سهم به رنج منفی کشیده شد و در نهایت به صف…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم ثشاهد ۱۶ آبان ۱۴۰۰

سهم ثشاهد از زیرمجموعه انبوه سازی از سهم های بنیادی خوب در بازار است که امروز از رنج مثبت، سهم باز شد و تا +۵ تابلو نیز پیش رفت اما کم کم سهم به رنج منفی کشیده شد و در نهایت به صف فروش نشست.

ارزش صف فروش سهم در پایان بازار حدود ۱۶۹ میلیون تومان بود.

سهم ثشاهد امروز یکشنبه ۱۶ آبان با خروج پول ۳۱۹ میلیون تومانی مواجه بود.

همچنین سرانه ی خرید هر حقیقی در این سهم ۱۴ میلیون و سرانه ی فروش هر حقیقی ۱۸ میلیون بوده که بیانگر قدرت فروش ۰.۷ در سهم می باشد.

سهم ثشاهد امروز نیز اعلام کرد که افزایش سرمایه ی ۱۵۰ درصدی این شرکت از محل سود انباشته در هیات مدیره ی این شرکت تصویب شد.

سهم ثشاهد اخیرا طبق گزارشی که در کدال منتشر کرد اینگونه بیان کرده که شرکت ثشاهد در مهرماه خرید و فروشی نداشت و ارزش پرتفوی بورسی این شرکت در این ماه ۱۰۱ میلیارد تومان کاهش داشت.

همچنین این شرکت در ۳ ماهه منتهی به شهریور برای هر سهم ۷ ریال زیان محقق کرد.

سهم ثشاهد اکنون به یک مقاومت گپی در قیمت ۱۲۶۲۳ برخورد کرده که به آن واکنش نشان داده و به علت شرایط کلی بازار که در حالت مطلوبی قرار نداشت و امروز شاخص با اصلاح خود سهم ها را نیز تحت تاثیر گذاشت و سهم ثشاهد از این قضیه مستثنا نبوده و از قدرتش برای رد شدن از این مقاومت گپی کاسته شد.

در صورتی که بتواند در روز معاملاتی قبل از این مقاومت بگذرد میتوان انتظار داشت تا محدوده مقاومتی بعدی که در نزدیک آن است یعنی محدوده قیمتی ۱۳۱۶۷ تا ۱۳۴۰۲ حرکت کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم ثرود 30 آبان 1400

اما در صورتی که سهم نتواند از این محدوده های مقاومتی عبور کند می توان انتظار داشت تا محدوده حمایتی ۱۱۰۳۰ تا ۱۱۲۶۵ اصلاح کند.

سایر محدوده های حمایت و مقاومت سهم در تصویر رسم شده.

سهم ثشاهد علاوه بر مقاومت گپی در تایم فریم ۱ ساعته به ابر کوموی نزولی خود برخورد کرده که از قدرت سهم نیز این مقاومت ابر کومو کاسته و باعث به صف نشستن این سهم شده.

همچنین در تایم فریم ۱ ساعته یک روند نزولی در این سهم دیده میشود که بنظر می آید در حال تکمیل پولبک به این خط روند کوتاه مدتی است و این مورد نیز باعث اصلاح در سهم شده است.

RSI سهم ثشاهد نشان می دهد که سهم در یک محدوده اشباع فروش قرار دارد که در این محدوده شاخص ترس غلبه می کند و حتی ممکن است افراد در ضرر سهم خود را بفروشند و یک مقدار حرکت صعودی را فرصتی برای خروج بدانند.

اجزای ایچی موکو در تایم فریم روزانه در حالت ایده آل قرار ندارد و تنکانسن در حال شکار قیمت است تا بتواند کندل ها را به سمت کیجونسن ببرد و بتواند سهم را به سمت صعود بکشاند.

اما در تایم فریم ۱ ساعته می توان شاهد رنج بودن سهم در کوتاه مدت بود به دلیل اینکه اجزای ایچی در حالت فلت قرار گرفته اند.

در صورتی که تصمیم به خرید یا کم کردن میانگین در این سهم دارید پیشنهاد میشود اجازه دهید سهم تکلیف خود را با مقاومت خود روشن کند و در صورتی که بتواند پر قدرت محدوده مقاومتی پیش روی خود را بشکند می توان انتظار داشت تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده قیمتی ۱۵۱۳۵ تا ۱۵۴۵۴ حرکت کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال فخوز | 16 اردیبهشت 99

بهتر است برای ورود به سهم بصورت پله ای در گذر از مقاومت ها و برگشت قیمت با رعایت مدیریت سرمایه وارد شوید.

 

پروژه تحلیل 4

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.