تحلیل تکنیکال سهم امید 16 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم امید
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم امید ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم امید ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم امید ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ سهم امید از زیرمجموعه ی نهادهای مالی یک سهم به نسبت بزرگی محسوب می شود. اگر سهم را به صورت فرکتالی بررسی کنیم می توان گفت در تایم فریم ۱ ساعته سهم در چینش و گارد مناسب قرار دارد و حدود ۸ درصد…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم امید ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

سهم امید از زیرمجموعه ی نهادهای مالی یک سهم به نسبت بزرگی محسوب می شود. اگر سهم را به صورت فرکتالی بررسی کنیم می توان گفت در تایم فریم ۱ ساعته سهم در چینش و گارد مناسب قرار دارد و حدود ۸ درصد بالاتر به یک محدوده ی مقاومتی که برابر تسویه ی ابر کوموی نزولی در این تایم فریم می باشد.

سهم امید از کف چارت تکنیکال تا بحال توانسته ۶۳ درصد حدودا رشد و بخشی از نزول خود را پس بگیرد. در تایم فریم روزانه کندل ها توانستند بالای کیجونسن و تنکانسن در چینش و گارد ایده آل به پیش روند.

سهم امید در یک روند صعودی قرار گرفته که در صورت شکل گیری کندل ها بالای ابر صعودی روند بلند مدت سهم را می توان صعودی پیش بینی کرد. همانطور که ذکر شد در صورتی که سهم بتواند محدوده ی قیمتی  ۸۲۵۰ تا ۸۵۲۶ را تثبیت کند، می تواند به سمت تارگت های بالایی خود یعنی محدوده ی قیمت ۱۳۴۲۳ تا ۱۴۰۰۹ حرکت کند.

البته در این بین یک محدوده ی پرایس اکشنی در حدود قیمت ۹۴۵۷ وجود دارد که در صورت خوب بودن  شرایط بازار و شرایط تابلوی سهم می توان انتظار داشت این سطح را پشت سر بگذارد.

سهم امید امروز با ورود پول حقیقی و قدرت خریداری حدود ۱.۵ مواجه بود و توانسته حجمی معادل تقریبی حجم ماه بزند. برای خرید این سهم مدیریت سرمایه و خرید پله ای پیشنهاد می شود. هم چنین سهم برای میان مدت می تواند اهداف خود را تاچ کند. سایر سطوح مقاومت سهم طبق تصویر رسم شده و به نمایش گذاشته شده.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال بترانس | 3 خرداد 99

 

امید تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.