نماد وامید را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد امید
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد وامید را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد وامید را بشناسیم

آشنایی با نماد وامید بخش های اصلی آشنایی با نماد وامیدمعرفی نماد وامیدتاریخچه شرکت سرمایه گذاری امیدترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران شرکت وامید گروه مدیریت سرمایه گذاری امید از جمله موسساتی است که به بازار بورس و اوراق بهادار تهران راه یافته و سهام های خود را با نماد وامید…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد وامید

گروه مدیریت سرمایه گذاری امید از جمله موسساتی است که به بازار بورس و اوراق بهادار تهران راه یافته و سهام های خود را با نماد وامید عرضه می کند. سهام های نماد وامید دارای طرفداران فراوانی هستند.

با ما همراه باشید تا با نماد وامید در بورس و تاریخچه آن بیشتر آشنا شوید.

معرفی نماد وامید

شرکت سرمایه گذاری امید که نزدیک به دو دهه است ازآغاز به کار آن می گذرد در زمینه های مختلفی فعالیت دارد که از جمله آن می توان به بررسی، مطالعه، ایجاد، تاسیس، توسعه، تشکیل و راه اندازی انواع شرکت ها، خرید و فروش سهام شرکت ها، استفاده از حق تقدم، بازسازی، نوسازی، سرمایه گذاری در شرکت ها، واگذاری و انحلال انواع شرکت ها و موسسات داخلی و خارج از کشور و … اشاره نمود.

اطلاعات نماد امید

تاریخچه شرکت سرمایه گذاری امید

شرکت سرمایه گذاری امید در مهر ماه سال ۱۳۸۰ و با دریافت مجوز شماره ۱۰۲۶ از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز نمود و نام آن به صورت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده در سال ۱۳۸۴ نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و پس از آن با دریافت مجوزهای لازم در سال ۱۳۸۶ در بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.
این شرکت به عنوان چهارصد و سی هشتمین شرکت بورسی و با نماد وامید در بازار بورس اقدام به پذیره نویسی نمود و سهام های خود را عرضه کرد.

حتما بخوانید
نماد غگل را بشناسیم

با توجه به پیشرفت و عملکرد مناسبی که شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در طی چندین سال فعالیت خود داشته است سهام های آن دارای رشد مناسبی هستند و می توانند فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در بورس باشند.
زمینه های اصلی فعالیت این شرکت شامل سرمایه گذاری، صنعت نفت و گاز، صنعت ساختمان، صنعت سنگ آهن فولاد، صنعت نیروگاه، صنعت سیمان و صنعت واسطه گری مالی می باشد.

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید حسنعلی قنبری ممان است و اعضا هیئت مدیره آن به شرح زیر می باشد.
غلامرضا زال پور نماینده خدمات آینده اندیش نگر به عنوان رئیس هیئت مدیره
سید مهدی سدیدی نماینده صندوق بازنشستگی وظیفه و از کار افتادگی و پس انداز کارکنان بانک ها به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
حسنعلی قنبری ممان نماینده مدیریت توسعه گوهران امید به عنوان عضو هیئت مدیره
حیدر فروغ نژاد نماینده بانک سپه به عنوان عضو هیئت مدیره

سرمایه گذاری امید

سهامداران شرکت وامید

بانک سپه ۷۰.۲۴۰%
موسسه صندوق بازنشستگی،وظیفه،ازکارافتادگی وپ ۱۶.۶۳۰%
موسسه رفاه وتامین آتیه کارکنان بانک سپه۴.۱۳۰%
شرکت سرمایه گذاری سپه-سهامی عام ۱.۵۰۰%

پیشنهاد میشود در باره ی نماد والبر نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد وامید صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.