تحلیل تکنیکال سهم نمرینو 10 آذر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم نمرینو
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم نمرینو ۱۰ آذر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم نمرینو ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم نمرینو ۱۰ آذر ۱۴۰۰  سهم نمرینو با ۱۲۷ میلیون برگ سهم از سهم های کوچک بازار دوم بورس است. سهم نمرینو از زیرمجموعه ی گروه منسوجات می باشد که امروز از قیمت ۸۱۰۰۰ شروع به معامله و در همان نیمه ی اول بازار تا نزدیک صف خرید…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم نمرینو ۱۰ آذر ۱۴۰۰

 سهم نمرینو با ۱۲۷ میلیون برگ سهم از سهم های کوچک بازار دوم بورس است.

سهم نمرینو از زیرمجموعه ی گروه منسوجات می باشد که امروز از قیمت ۸۱۰۰۰ شروع به معامله و در همان نیمه ی اول بازار تا نزدیک صف خرید رفت اما سهم به رنج کشیده شد و در پایان بازار با قیمت ۸۱۱۲۰ به معاملات خود پایان داد.

سهم نمرینو امروز در حدود ۴۵۴ میلیون خروج پول داشت و میانگین خرید هر حقیقی ۷ میلیون بود با تعداد خریدار حقیقی ۶۷ و میانگین فروش هر حقیقی ۷ میلیون بود با تعداد فروشنده ی ۱۳۲ بود که بیانگر قدرت فروشنده در این سهم بود.

سهم نمرینو به گزارش کدال در مدت ۸ ماهه منتهی به آبان ۱۴۰۰ حدود ۲۴ میلیارد تومان درامد از فروش محصولات خود به دست آورد.

سهم نمرینو شناوری ۳۵ درصدی دارد که کار را برای صعود این سهم کمی مشکل می کند و در صورتی که سهامداران عمده از این سهم خارج شوند و شناوری سهم بالاتر رود شرایط ورود به سهم را بیشتر باید مورد بررسی قرار دهید.

سهم نمرینو بین دو محدوده محصور است که در حال نوسان در این محدوده می باشد.

محدوده کف در قیمت ۷۱۹۰۰ تا ۷۲۹۴۲ می باشد و محدوده کف در حدود قیمت ۸۱۴۸۸ تا ۸۳۱۵۵ می باشد.

در صورتی که بتواند سقف این محدوده را بشکند و در بالای ان تثبیت شود می توان انتظار  داشت تا محدوده مقاومتی ۹۰۰۳۳ تا ۹۲۷۴۲ حرکت کند و در صورتی که کف محدوده قیمتی را بشکند می توان انتظار داشت تا محدوده حمایتی ۶۵۸۵۶ تا ۶۷۳۱۵ اصلاح کند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد واتی | 2 مهر ۹۹

در این محدوده اجزای ایچی و مووینگ در حالت فشرده قرار گرفته اند و در صورتی که بتوانند تنکانسن و کیجونسن در زیر کندل ها گارد صعودی بگیرند و چینش ایده آل تشکیل دهند می توان انتظار داشت روند سهم صعودی شود.

کندل ها در حال حاضر در زیر ابر کوموی نزولی قرار دارند که نشان از نزولی بودن روند در این محدوده بوده و اگر کندل ها بتوانند بصورت فرکتالی از تایم فریم پایین تا روزانه از ابر خارج شوند می توان انتظار صعود راحت تری برای سهم داشت.

در محدود ه ی فعلی پیشنهاد به خرید سهم نمی شود و اجازه دهید سهم از این محدوده رنج خارج شود و مسیر حرکت خود را مشخص کند بعد از ان می توانید در در محدوده های امن حمایتی یا تثبیت در بالای مقاومت ها بصورت پله ای وارد شوید.

پروژه تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.