تحلیل تکنیکال سهم های وب 9 آذر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم های وب
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم های وب ۹ آذر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم های وب ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم های وب ۹ آذر ۱۴۰۰ نماد های وب از زیر مجموعه ی گروه اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۸ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار اول بورس تابلوی فرعی می باشد. این سهم امروز با قیمت ۸۳۹۰ شروع به معامله و توانست خود را…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم های وب ۹ آذر ۱۴۰۰

نماد های وب از زیر مجموعه ی گروه اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۸ میلیارد برگ سهم از سهم های بزرگ بازار اول بورس تابلوی فرعی می باشد.

این سهم امروز با قیمت ۸۳۹۰ شروع به معامله و توانست خود را به ۸۵۰۰ که بالاترین قیمت این سهم در این روز معاملاتی بود برساند بعد از ان به رنج منفی کشیده شد و توانست با پایانی -۰.۷۱ به روز معاملاتی خود خاتمه دهد.

سهم های وب امروز ۵۴۷ میلیون خروج پول داشت همچنین سرانه ی خرید هر حقیقی در این سهم ۱۴ میلیون با ۵۲۹ خریدار حقیقی و سرانه ی فروش هر حقیقی با ۴۵۴ فروشنده حقیقی بود که نشان دهنده ی قدرت فروشنده ی برابر ۰.۸ بود.

سهم های وب از بعد از افزایش سرمایه ی خود هنوز نتوانسته تارگت های قبلی خود را تاچ کند این سهم به تازگی در یک محدوده حمایتی بوده که مورد حمایت قرار گرفته و به سمت مقاومت خود حرکت کرد.

سهم های وب در صورتی که بتواند محدوده ی مقاومتی ۸۶۰۷ تا ۸۶۵۹ را یشکند و در بالای این محدوده تثبیت شود انتظار داریم تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده قیمتی ۹۴۹۶ تا ۹۶۱۱ حرکت کند و در صورتی که محدوده مقاومتی را نتواند بشکند و قدرت لازم برای گذر از این مقاومت را نداشته باشد می توان انتظار داشت تا محدوده ی ۷۹۵۸ تا ۸۱۰۵ اصلاح کند.

سایر محدوده های حمایتی و مقاومتی در تصویر رسم شده است.

از نظر ایچی موکو این سهم در حال حاضر کندل ها در درون ابر قرار دارند که شرایط معامله را ریسکی میکند و کار سهم برای حرکت را سخت تر میکند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم اوان 14 شهریور 1400

هرچند که کف خود ابر نزولی در حکم یک حمایت اکنون برای سهم عمل میکند اما در شرایط ایده آل نمی باشد.

همچنین کیجونسن و تنکانسن در این سهم در حالت فلت و در بالای کندل ها قرار دارند که حاکی از رنج بودن سهم در این محدوده می باشد و در حکم یک مقاومت نیز این اجزا عمل میکنند.

در صورتی که در این سهم متضرر هستید و تصمیم به کم کردن میانگین دارید پیشنهاد می شود اجازه دهید کندل ها از ابر کوموی نزولی خارج شوند و در یک محدوده امن حمایتی یا در تثبیت بالای یک محدوده مقاومتی بصورت پله ای وارد سهم مذکور شوید.

 

پروژه تحلیل 2

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.